2726
عنوان

دکترتعیین جنسیت قبل باردارز درمشهد

3600 بازدید | 120 پست

سلام دوستان لطفا اگ کسی اطلاعی داره بهم بگه کدوم دکتر برم برای تعیین جنسیت قبل بارداری؟کسی نتیجه گرفته تاحالا؟

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من رفتم پیش دکتر شمسی تو بلوار فرامرز عباسی ونتیجه گرفتم الان شمارشو میدم بهت

واقعا ؟شما رژیم غذایی داد بهت؟چجوری بود؟چه جنسیتی میخواستی.من یه دختر دارم اگ خدا بخواد بعدی رو پسرمیخوام

28/9/1401 بالاخره فندق دوم مامان اومد تودلم و بی بی چک مثبت شد،خوش اومدی بهترین هدیه خدا🤩۲۸/۱۱/۱۴۰۱دقیقا قبل از عید توی ۱۷ هفتگی فهمیدم که یک گل پسر تو راهه😍خدارو صدهزارمرتبه شکر انشالله صحیح و سلامت به دنیا بیای پسرقشنگم
تومشهدنمیدونم ولی فامیلای ما شاید بالای ده نفر با رژیم پسردارشدن

نمیدونم چیکار کنم بخدا موندم خیلیم دلم پسرمیخواد

‏‪051 3767 2496‬‏ دکتر شمسی

دکتر زنانه؟یعنی متخصصه؟یا دکتر عطاری و گیاهی؟!

من  دکتر نرفتن در واقع"

همین نی نی سایت خودش خیلی کمکم کرد توکل کردم به خدا و رژیمم رو شروع کردم 

شوهرمم ۳ ماه آخر رعایت کرد (البته نمیدونست برای پسره فک میکرد باید قبل حاملگی این چیزارو بخوره 🤣)

خداروشکر نتیجه گرفتم و چهار هفته ی دیگه زایمانمه

خوشبحالتون چقد به فکر همه چی هستین تعیین جنسیت میرین و به فکر هستین منه خنگ خدا که همینجوری دوبار باردار شدم و عردو دختر بودن با اینکه خیلی دلم میخاست از هردو جنس داشته باشم وقتی این تاپیکا رو میبینم که مَردم برا بچه دوم میرن تعیین جنسست غبطه میخورم که چرا من به فکر این کارا نبودم😣 و حسرتش برا همیشه رو دلم موند

البته الهی دوتا گل دخترام همیشه سالم باشن و عاقبت بخیر ولی خب خیلی دلمم میخاست از هردو میداشتم

من  دکتر نرفتن در واقع" همین نی نی سایت خودش خیلی کمکم کرد توکل کردم به خدا و رژیمم رو شروع کر ...

ای جانم خدا بهت ببخشه عزیزم.انشالا زایمان راحتی داشته باشی.بجز رژیم دیگ چه کارایی کردی ؟

واقعا ؟شما رژیم غذایی داد بهت؟چجوری بود؟چه جنسیتی میخواستی.من یه دختر دارم اگ خدا بخواد بعدی رو پسرم ...

منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ماه گفت اقدام کن واقدام کردم به لطف خدا دوماه بعد باردار شدم والان پانزده هفته ام سونو گفت صددرصد پسره

نمیدونم چیکار کنم بخدا موندم خیلیم دلم پسرمیخواد

من که میخام دکتر برم ولی قبلش براخودم و شوهرم چکاب داده

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ...

بادکش چیه چطوره

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706