2091
2079
عنوان

دکترتعیین جنسیت قبل باردارز درمشهد

522 بازدید | 115 پست

سلام دوستان لطفا اگ کسی اطلاعی داره بهم بگه کدوم دکتر برم برای تعیین جنسیت قبل بارداری؟کسی نتیجه گرفته تاحالا؟

خدایا یعنی میشه معجزتو به منم نشون بدی...

تومشهدنمیدونم

ولی فامیلای ما شاید بالای ده نفر با رژیم پسردارشدن

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

سلام من رفتم پیش دکتر شمسی تو بلوار فرامرز عباسی ونتیجه گرفتم الان شمارشو میدم بهت

واقعا ؟شما رژیم غذایی داد بهت؟چجوری بود؟چه جنسیتی میخواستی.من یه دختر دارم اگ خدا بخواد بعدی رو پسرمیخوام

2077

من  دکتر نرفتن در واقع"

همین نی نی سایت خودش خیلی کمکم کرد توکل کردم به خدا و رژیمم رو شروع کردم 

شوهرمم ۳ ماه آخر رعایت کرد (البته نمیدونست برای پسره فک میکرد باید قبل حاملگی این چیزارو بخوره 🤣)

خداروشکر نتیجه گرفتم و چهار هفته ی دیگه زایمانمه

خوشبحالتون چقد به فکر همه چی هستین تعیین جنسیت میرین و به فکر هستین منه خنگ خدا که همینجوری دوبار باردار شدم و عردو دختر بودن با اینکه خیلی دلم میخاست از هردو جنس داشته باشم وقتی این تاپیکا رو میبینم که مَردم برا بچه دوم میرن تعیین جنسست غبطه میخورم که چرا من به فکر این کارا نبودم😣 و حسرتش برا همیشه رو دلم موند

البته الهی دوتا گل دخترام همیشه سالم باشن و عاقبت بخیر ولی خب خیلی دلمم میخاست از هردو میداشتم

2050
من  دکتر نرفتن در واقع" همین نی نی سایت خودش خیلی کمکم کرد توکل کردم به خدا و رژیمم رو شروع کر ...

ای جانم خدا بهت ببخشه عزیزم.انشالا زایمان راحتی داشته باشی.بجز رژیم دیگ چه کارایی کردی ؟

واقعا ؟شما رژیم غذایی داد بهت؟چجوری بود؟چه جنسیتی میخواستی.من یه دختر دارم اگ خدا بخواد بعدی رو پسرم ...

منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ماه گفت اقدام کن واقدام کردم به لطف خدا دوماه بعد باردار شدم والان پانزده هفته ام سونو گفت صددرصد پسره

نمیدونم چیکار کنم بخدا موندم خیلیم دلم پسرمیخواد

من که میخام دکتر برم ولی قبلش براخودم و شوهرم چکاب داده

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ...

بادکش چیه چطوره

2104
خوشبحالتون چقد به فکر همه چی هستین تعیین جنسیت میرین و به فکر هستین منه خنگ خدا که همینجوری دوبار با ...

خدا بهت ببخشه بچه هاتو بخدا منم ازهمین چیزا میترسم ولی خب حتما حکمت خدابوده

منم یه دختر دارم بعدی رو پسر میخواستم،سه ماه برای تاریخ زد بادکش انجام داد و یه سری دستورات ،بعد سه ...

بادکش چیه؟کلا چه چیزایی گفت قرصی چیزیم داد بهت

ای جانم خدا بهت ببخشه عزیزم.انشالا زایمان راحتی داشته باشی.بجز رژیم دیگ چه کارایی کردی ؟

مرسی عزیزم انشالله توکل کن به خدا توهم نتیجه بگیری❤

من رژیم رعایت کردم ولی خوب حدود ۸ ماه که خودمم خسته شوده بودم چون در طول اون هشت ماه خیلی محدودیت داشت که خیلی چیز هارو نباید میخوردم

من فقط تخمک گذاری و تغیه ی رو رعایت کردم

که لطف خدا شامل حالم شود و دوقولوهم شود