2726
عنوان

کرم ترتینوئین😥

283 بازدید | 6 پست

وای بچه ها من صورتم جوش هست 

سه ماهه از اولین اصلاحم میگذره ولی باز تو صورتم جوش هست اون روز رفتم آرایشگاه ،زنه گفت کرم ترتینوئین بگیر بزن خوب می‌کنه 

منم خریدم اولا کرم مرطوب کننده به صورتم زدم بعدا کرم ترتینوئین رو زدم 

به شدددددت صورتم سوخت جوری که نتونستم تحمل کنم و صورتمو شستم 

کسایی که از این کرم استفاده کردن ،به نظرتون دوباره از این کرد استفاده کنم ؟؟؟؟؟

منم پارسال استفاده کردم خیلی عالیه.ولی قانون داره.اندازه یه نخود بایدبزنی به کل صورت توی تاریکی هم بایدباشی،تا۱۰روزاول ممکنه پوستت بدتربشه یابدترچوش بزنی وپوسته پوسته بشه ولی بعدش خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پارسال استفاده کردم خیلی عالیه.ولی قانون داره.اندازه یه نخود بایدبزنی به کل صورت توی تاریکی هم ب ...

آها ممنون 

ولی من خیلی زیاد زدم 

هر شب می‌زدی ؟؟؟بعد از چند دقیقه صورتتو  شستی ؟

2728
آها ممنون  ولی من خیلی زیاد زدم  هر شب می‌زدی ؟؟؟بعد از چند دقیقه صورتتو  شستی ؟

نه کم بایدبزنی،هرشبم نزن توهفته ۳باربزن،صبح صورتتوبشور ولی مستقیم زیرنورافتاب قرارنگیر ضدآفتابم روزلبزن چون صورتت لک میشه

نه کم بایدبزنی،هرشبم نزن توهفته ۳باربزن،صبح صورتتوبشور ولی مستقیم زیرنورافتاب قرارنگیر ضدآفتابم روزل ...

آها ممنون 

صورتمم خیلی پوسته پوسته شده میترسم بازم استفاده کنم بدتر شه

آها ممنون  صورتمم خیلی پوسته پوسته شده میترسم بازم استفاده کنم بدتر شه

نه سعی کن ازیه آبرسان قوی استفاوه کنی،من ازآبرسان سوپراستاراستفاده کردم عالی بود ایرانیه کرم قوطی نیوتیس آلوراخیارهم خوبه