2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزن گوگل می‌نویسه ولی به شدت حالت بد می‌کنه معده درد حالت تهوع فکر کنم دوتا دوتا یعنی در طی زمان مشخص ۴ تا میشه باز بزن گوگل 

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
2728
اگع فردااورژانسی بخورم دیرنمیشه

چرا دیر میشه

خودم رو پس گرفتم از تمام کسانی که سیلی محکمی به صورت ساده محبتم زدند خودم را پس گرفتم تا جای خالی مرا یک نفر از جنس خودشان پر کند اینکه سکوتمیمردم  تا احساسم را جریحه دار کنند احمقانه ترین شکل سادگیست
اگع فردااورژانسی بخورم دیرنمیشه

ال دی داری دوتا بخور تا فردا اورژانسی بخور

برو داروخانه اورژانسی بخر  ال دی چاق می کنه  جوش میزنی و موهات ضخیم میشه و شتیقه در میاری

نه من نمی‌خوام یه سره بخورم،فقط ب جای قرص اورژانسی امشبو بخورم😭ولی میدونم حالم بدمیشه

2706