2726
عنوان

با ملکه انگلیس ازدواج کردم😏

718 بازدید | 87 پست

همینجوری که داشتم در کاخم قدم میزدم از ان سوی کاخ ملکه را دیدم او به سمت من امد و از من خاستگاری نمود و منم قبل نمودم به کوری چشم حسودا😏

الانم دارم با پرنس هری چت میکنم

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️

و من الله توفیق 

علی برکت الله

19:51:43❤ ۰۰/۰۳/۰۲  حریر کاغذی....برف روی شیروانی .....تاب مژگان سپید ....‌ میدانی ماندنی باشی یا رفتی  ، خیالی بی نظیر باشی یا رویایی شیرین مثل قند در دلم آب شدی شیرینیش از آن هایی است که حتی اگر روزی نمانی باز هم خاطره میشود و لبخند، از همان هایی که خودت میدانی ،تو رفیق روزهای زرد و صورتی من بودی و هستی....میخواهم بماند به یادگار  این حبه قند آب شده در دل. حتی اگر روزی رودابه تازه ای برای دلت یافتی که شیفته ی برف هایت🤍 برق چشمانت و دنیاییت شود  ...  این را بدان دلم  همیشه برایت خواهد  تپید   در همین حوالی تا ابد #دل_یار 💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قهوه میخوری؟🍮

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️

سر ساقیت سلامت هرچی گرفته حلالش😀

ایرانم 💔🖤سراپا اگر زرد و پژمرده اییم  ولی دل به پاییز نسپرده اییم💔چو گلدان خالی لب پنجره  پر از خاطرات ترک خورده اییم😔اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤  اگر خون دل بود ما خورده اییم😢💔 اگر دل دلیل است آورده اییم  اگر داغ شرط است ما برده اییم😔🖤اگر داغ دل بود ما دیده اییم🖤 اگر خون دل بود ما خورده اییم😢اگر دل دلیل است آورده اییم💔 اگر داغ شرط است ما برده اییم😢💔🖤
ازدواج همجنس گرا/:

حسودیت میشه گلمممم😂؟؟؟ 

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️
قهوه میخوری؟🍮

نه مرسی تو کاخمون بخوام میگم برام بیارن😏

چجوری اونوقت با ملکه ازدواج کردی وقتی خودت دختری🤔

خودمون یه کاریش کردیم 😏

2706