2733
2734
عنوان

سوختن و ساختن یا طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1216 بازدید | 67 پست
بچه نداری جدا شو ..خدا هم کمکت میکنه و زندگی دوباره میسازی .. بچه داری هر جور شده زندگیت رو بساز و ...

بچه دارم

چجوری درستش کنم؟ادمی که بیماری روانی داره و هیچ جوره تن به درمان نمیده رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میشد بدون پشتوانه مالی واقعا نمیشه

مازناقوی ترازاونچیزی هستیم که فکرمیکنیم جایی که لیاقتشونداشته باشم حاضرم کارتون خواب بشم امانمونم وسلام 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
2728
بچه دارم چجوری درستش کنم؟ادمی که بیماری روانی داره و هیچ جوره تن به درمان نمیده رو

ببین خودم ۱۵ ساله متاهل هستم‌..

زندگی مادر و خواهر و ... همه کسایی رو که مشکل دارن رو از نزدیک میدونم ...

به شدت معتقدم تو هر رابطه ای هر مشکلی هست هر دو طرف مقصرن ... حالا یکی کمتر یکی بهتر ..

یعنی شما نمیتونی بگی شوهرم مریض و روانی هست و خودت خوبی.. محاله ...

شما از طرف خودت شروع کن .. انگشت اشارت رو بگیر سمت خودت ..

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
میشه مشکلتو بگی

والا خیلی زیاده...طرف مقابلم سلامت روانی نداره

اضطراب استرس پرخاشگری دست بزن وسواس همش در حد شدید

خساست سردی رابطه و به شدددددت بچه ننه

کلکسیونه!

عزیزم خیلی کلی گفتی. بچه داری یانه؟ شاغلی یا نه؟ یه کم از مشکلاتت بگو تا بدونیم حدودا حد تحمل کرد ...

بله دارم

شغلمو بخاطر بچم از دست دادم چون باید ازش مراقبت کنم نمیتونم سرکار برم(کسی رو ندارم که کمکم کنه تو نگهداری بچه)

بالاتر گفتم ،تکررارش برام اذیت کنندس😔

2738
ببین خودم ۱۵ ساله متاهل هستم‌.. زندگی مادر و خواهر و ... همه کسایی رو که مشکل دارن رو از نزدیک میدو ...

شما نمی تونی صرفا بخاطر ۱۵ سال ازدواج یا دیدن زندگیای اطراف راجب همه نظر بدی...ندیدی مردی ک هزار یک ایراد داره و وقتی ازش میپرسی یکی از ایرادای خانومتو بگو چیزی نداره ولی وقتی میگی از خوبیاش بگو برات میگه و برای کارایی که با همسرش کرده دلیل نداره فقط چون صرفا مرده خودشو محق هر رفتاری میدونه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
میرفتم سر کار   حسابی پول جمع می کردم بعد جدا میشدم

تو این جایی که ما زندگی میکنیم بنظرت چند سال باید کار کنی تا بتونی مستقل زندگی کنی؟دلم نمیخاد روزهای جوونیم نابود بشه

تو این جایی که ما زندگی میکنیم بنظرت چند سال باید کار کنی تا بتونی مستقل زندگی کنی؟دلم نمیخاد روزهای ...

آخه بهتر از زندگی با شوهر روانی هست بازم خودت صلاح خودت رو بهتر میدونی

❤️
عزیزم زندگی بعداز طلاق هم سختیای خودشو داره.پشتوانه خیلی مهمه.به دنبال یه شغل باش که اگه خانواده حما ...

راستش خیلی میترسم

اینقد تو این زندگی و تو این ۷-۸ سال آسیب دیدم که حس میکنم همه توانایی هامو ازم گرفته

تبدیل شدم به ادم ترسو ‌و بزدل😔

2706