2733
2739
عنوان

دوستم گفت با دوس پسرش داره میاد ...بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 9666 بازدید | 274 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظهر بود گفتم اشکال نداره بیاید ...غروّ شد مادر شوهرم اینا زنگ زدن درو باز کنید ...اومدن خونه ما...منم نفهمیدم چ کنم ...ب دوستم پیام دادم ک مادرشوهرم و خانوادش و برادرشوهرم ایتجان 

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2731

برای خودت مشکل پیش میاد بعدا خانواده دوستت از چشم شما میبینن

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

اصلا راهشون نده حتی اگه به قطع ارتباطت با دوستت ختم بشه  خونه هر کسی یه حرمتی داره هروقت ازدواج کردن قضیه فرق میکنه من اگه دوستم بدون اطلاع من بخواد منو تو رودروایسی قرار بده برای همیشه قطع ارتباطه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2738

دوروزه دیگ شوهرت ازجایی بفهمه دوستشو اورده هزارتا ننگ بخودت میچسبونه بخاطر چن روز خوشی اون خانم.

فکر زندگی خودت باش

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
ظهر بود گفتم اشکال نداره بیاید ...غروّ شد مادر شوهرم اینا زنگ زدن درو باز کنید ...اومدن خونه ما...من ...

بهش پیام بده بگو تنها بیاد همسرم حساسه

وای رک باش شوخی نگیر چ پرووعه دوستت

پیاممو سین کرده بود ج نداده بود ...گفته بود شب میان و منم غروب پیام داده بودم...لوکیشن هم فرستاده بودم براش...شب زنگ زد گفت سمت خونتونیم ...گفتم مهمون دارم اگه میشه صبر کنید تا برن ...

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤

اشتباهه محضه اگه یه پسرغریبه راراه بدی خونت هم برای خودت وشوهرت مشکل پیش میادهم اینکه شایدخانواده دختره نمیدونن بااون پسراومدن

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
2706