2733
2734
عنوان

حوصلم سر رفته🍌😅

181 بازدید | 28 پست

کسی مادر شوهرش کار جالبی انجام نداده شوهرش بهش خیانت نکرده؟ هرچی میگردم ازین تایپکا پیدا نمیکنم تو این مدتی که نبودم زندگی. همه درست شد به سلامتی؟ 😊😂

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدانکنه تاپیک خیانت ببینیم

آره ولی دارم کم کم فک میکنم مشکل از من بوده چون تا وقتی یادمه نصف تاپیکا خیانت بودن یهویی همه چی گل و بلبل شد😅😂

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️
بیا یکی داره با شاهزداه ازدواج میکنه الان تگت میکنم

عههههه

2738
بیا یکی داره با شاهزداه ازدواج میکنه الان تگت میکنم

منم تگ کن😁

در دنیایی که میتونی خیلیا باشی،خودت باش😉خوشحالی،یعنی اینکه جای انگشت خدا رو لپت باشه😝مَـטּ ؛ مُقَصِر تَریـטּ مُقَصِر اِشتِبآهآتِ زندِگیِ مَـטּ ” هَستَم ,, [!] ×🦋
صبح بیااونموقع زیاده الان سرگرمن

چشم😢😂

2706