2726
عنوان

خاستگاره رو قبول کنم یا نه؟

226 بازدید | 22 پست

خاستگار اومده برام خیلی حساسو وزودرنجه حالا یعنی انقدر تو حرفاش مورد دیدم که سر چه چیزایی از دیگران ناراحت میشه به بقیه ام گفتم این مورداشو گفتن اره خیلی زودرنجه. حالا چه کنم😫گل بی عیب خداس دیگه. هر کی یه عیبی داره خسته شدم انقد خاستگار رفت اومد یکی خسیس ،خشک،بی احساس. همه رو رد کردم☹ چه کنم به نظرتون؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما زود رنجا آدمای قوی کنارمون میخوایم،دست خودمون نیست و خب هرکسی هم از پس این اخلاق برنمیاد.

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

اتفاقا همین بزرگترین عیبه انقدرررررر بدم میاد از ادما زود رنج تا تقی ب توقی میخوره قهر میکنن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

زودرنج بودن خیلی بده. البته به مرور قابل درمانه.

ببین زودرنجیش با کینه ای بودن همراه هس یا نه. اگه زود فراموش میکنه مشکلی نیس 

و ببین خودشم می‌پذیره زودرنجه یا نه 

اگه خودش می‌پذیره مشکلی نیس 

پس اگه خودش می‌پذیره و کینه ای نیست بگیرش برا خودت

چقد از مرد زودرنج بدم میاد

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2706