2726
عنوان

وام ودیعه مسکن

254 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها کسی وام ودیعه مسکن گرفته اطلاعاتی در موردش داره ما ثبت نام کردیم ولی هنوز پیامکش نیومده همه شرایطش هم داریم کسی اطلاعی داره چطور باید بگیریم و چند روز طول میکشه تا وام رو واریز کنن 🙏

خدایا واسه داده و نداده ات شکر 🙏                                   

وام تا شهریور تازه ثبت نام میکنن بعد اگه شمارو تایید کنن ارجاع میدنتون به بانک و شاید پاییز بدن ضامن هم میخواد

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وام تا شهریور تازه ثبت نام میکنن بعد اگه شمارو تایید کنن ارجاع میدنتون به بانک و شاید پاییز بدن ضامن ...

مرسی عزیزم تا پاییز که ما فرصت نداریم الان میخوایم جا به جا بشیم لازم داریم 😞

میشه شرایطش رو بگید ؟

باید تو سایت وام ودیعه مسکن ثبت نام کنی سرپرست خانوار باید ثبت نام کنه بعد پیامک باید واستون بیاد من تا اینجا اطلاع دارم نمیدونم کی میدن 

شما اطلاع دارین؟؟؟؟ میشه کامل توضییح بدین🙏🙏🙏

اطلاع کامل ندارم ما پارسال گرفتیم بعد ثبت نام گفتن باید برید بانک ۲تا ضامن میخواستن که بعدش فکر کنم اعلام کردن یکی کافیه تا این پروسه انجام بشه خیلی زمان میبره امسالم گفتن میدن ما دوباره اسم نوشتیم ولی همسرم گفته ظاهرا اونایی که پارسال گرفتن امسال نمیتونن شرکت کنن و اینکه فعالا تا شهریور ثبت نامه و وامو پاییز میدن بزنی گوگل کامل میاد همه چی 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
2706