2737
2734
عنوان

این صدا همسایه رو اذیت میکنه؟🙈

417 بازدید | 15 پست

من کیک درست میکنم بعد صدای همزنم یکم زیاده طبقمونم ۴ واحده اما خب آشپزخونه با هیچ کدوم از همسایه ها دیوار مشترک نداره ولی میترسم صداش همسایه رو اذیت کنه اخه گاهی اوقات صدای اونارو ما میشنویم

تاریخ شروع رژیم۱۴۰۰/۳/۱۶ وزن شروع ۹۶.۴۵۰  وزن این هفته ۹۶.۳۵۰ وزن هدف۷۰ گروه از قرمز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استغفار

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
2731

استیکرت برای یه صدای دیگه کارایی داشت😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

در انتخاب ایموجی دقت لازم را مبذول بفرمایید!

یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی... یا اله العاصین! برای من گناهکار روسیاه معجزه کن... هر کس امضام رو خوند و دعام کرد بهم بگه تا منم دعاش کنم، خیلی مستاصلم😔
2738

ای کاش همه ی همسایه ها درک و شعور شمارو داشتن

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
همین که انقدر درکت بالاست خودش خیلیه. اگر همسایه ما بودی میگفتم فدای سرت تا صبح روشن کن همزنو😁

😁خونتون کجاس بیایم اونجا خونه بگیریم🤣

مرسی عزیزم ولی واقعا میترسم آزار ببینن

تاریخ شروع رژیم۱۴۰۰/۳/۱۶ وزن شروع ۹۶.۴۵۰  وزن این هفته ۹۶.۳۵۰ وزن هدف۷۰ گروه از قرمز
آپارتمان همینطوره  منم وقتی میرم حمام انگار کلا تو خونه همسایه بغلیم  یبار آهنگ هم گذاشت ...

همسایه بغلی من ک یمدت صبحا ساعت ۱۰ صبح پامیشد آهنگ میذاشت صداشم زیاد میکرد منم چون پسرم کولیک داشت با بدبختی میخوابوندمش بیدار میشد خیلی اذیت شدم اون موقعها ولی الان ک پسرم بزرگ شده خبری از اذیتاش نیست

2706