2726
عنوان

اگه به عقب برگردین چ کارایی رو انجام نمیدادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 37 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از مسیر آمده راضی ام نکه ادم بی اشتباهی باشما ولی هر کار میکنم نمیتونم از اشتباهاتم پشیمون باشم حس میکنم لازم بودن

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
2728

از اول با بعضیا دوست نمیشدم...البته الان کاتم ولی بحاطر همون دوسه سال وقتی هم ک براشون صرف کردم پشیمونم

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               

اگه برگردم عقب دانشگاه نمیرفتم یانهایت به لیسانس اکتفا میکردم میرفتم دنبال هنر و حرفه.برگردم عقب باخیلیا صمیمی نمیشم برگردم عقب از اول ادم مستقل و زرنگی میشم و خودمو به خونوادم ثابت میکردم به جای سکوت تا انقد محدود نباشم.برگردم عقب همسرای دیگه ای برای برادرام انتخاب میکردم که الان انقد اذیت نباشن برگردم عقب بیشتر پس انداز میکردم و... دوس دارم برگردم به۱۵سالگی چون از اون سن به بعد زندگیم عوض شد

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
اگه برگردم عقب دانشگاه نمیرفتم یانهایت به لیسانس اکتفا میکردم میرفتم دنبال هنر و حرفه.برگردم عقب باخ ...

ارشد  دارین  ؟؟؟منم  ارشدم  مخام  برا دکترا  بخونم  بنظرتون  اشتباهه؟؟

فقط حیدر امیرالمومنین است

سوم راهنمایی بودم با یه پسری با گوشی بابام صحبت می‌کردم بچه بودم نادون بودم بابام متوجه شد انقد گریه کرد و کلا اعتمادش بهم از دست داد ای کاش برمیگشتم عقب و این کارو نمیکردم ای کاش 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼

جلو زبونم میگرفتم اینقد حرفهای دلم ب دختر خاله هام نمیزدم. اخ ک الان زندگیم زیر رو میشد. با شوهرم ازدواج نمیکردم با این ک عالیه ولی گزینه ای چفت خودم بود از دست دادم سر زود ازدواج کردنم

میخوامت طولانی ،اگه روزکار بذاره😘😘
2706