2703
2553

به نام خدا 

یکسال پشت کنکورمیموندم 

عشق و عاشقی نمیکردم 

تو سن ۲۱سالگی ازدواج نمیکردم الان ۲۴سالمه

موقعی ک طلا گرمی ۹۰بود تا میتونستم فقط طلا میخریدم 

یادم بیاد بازم میگم

قد170وزن هدف۶۸کیلو وزن اولیه۸۴کیلو بعداز دوهفته فعلا۸۲کیلو من میتونم😎😎 قراره هرماه بعداز وزن کشی وزن جدیدم رو ثبت کنم  شمایی ک امضامو میبینی اگر نکته ای داری ب درد لاغری بخوره مرسی میشم برام بگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

۸۰درصد کارهایی رو که کردم نمیکردم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

میرفتم بستنیمو نجات میدادم قبل ازین که داداشم بخورتش😢

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️
2714

باشوهرم ازدواج نمیکردم .اون زمانی که طلا تاااازه داشت گرون میشد وقتی اونقدر پول داشتم میخریدمش نه اینکه برم زمانی که 500 شد بخرم ... کاره ارایشگری و تتو یاد میگرفتم کاااار میکردم درامد واسه خودم ایجاد میکردم ورزش میکردم بادوستام خوش میگذروندم و.... اما الان فقط حسرت حسرت حسرت بدبختی بی پولی عصاب خوردی ناجاری دارم میکشم 

دوسته من میشه واسه حل مشکلاتم یه صلوات بفرستی🙏❤
2706