2328

به نام خدا 

یکسال پشت کنکورمیموندم 

عشق و عاشقی نمیکردم 

تو سن ۲۱سالگی ازدواج نمیکردم الان ۲۴سالمه

موقعی ک طلا گرمی ۹۰بود تا میتونستم فقط طلا میخریدم 

یادم بیاد بازم میگم

خدایا شکرت ک پولدارم و هرچی که بخوام می‌توانم بخرم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2343

۸۰درصد کارهایی رو که کردم نمیکردم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و استرس روزمره ام کم بشه شما بیشترش نکنید.      سپاااااااااس                   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

میرفتم بستنیمو نجات میدادم قبل ازین که داداشم بخورتش😢

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️

هورمونامو کنترل میکردم انقدر جلو اون پسره میمون آه و سوز نمیکردم

ب مامانم و بابام فحش نمیدادم

درسامو بهتر میخوندم ک ۲۰ بگیرم ( حس میکنم ۱۹ میشم )

اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

باشوهرم ازدواج نمیکردم .اون زمانی که طلا تاااازه داشت گرون میشد وقتی اونقدر پول داشتم میخریدمش نه اینکه برم زمانی که 500 شد بخرم ... کاره ارایشگری و تتو یاد میگرفتم کاااار میکردم درامد واسه خودم ایجاد میکردم ورزش میکردم بادوستام خوش میگذروندم و.... اما الان فقط حسرت حسرت حسرت بدبختی بی پولی عصاب خوردی ناجاری دارم میکشم 

دوسته من میشه واسه حل مشکلاتم یه صلوات بفرستی🙏❤

وارد رابطه به پسر جماعت نمیشدم،با اینکه یه نفر رو بیشتر از اولم دوست نداشتم و نخواهم داشت ولی بزرگترین اشتباهمه

روزای خوب میان فقط باید تلاش کنی و صبر کنی.به معجزه ایمان داشته باش تا اتفاق بیفته برات✨💌

از مسیر آمده راضی ام نکه ادم بی اشتباهی باشما ولی هر کار میکنم نمیتونم از اشتباهاتم پشیمون باشم حس میکنم لازم بودن

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               

از اول با بعضیا دوست نمیشدم...البته الان کاتم ولی بحاطر همون دوسه سال وقتی هم ک براشون صرف کردم پشیمونم

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌