2091
2079

به نام خدا 

یکسال پشت کنکورمیموندم 

عشق و عاشقی نمیکردم 

تو سن ۲۱سالگی ازدواج نمیکردم الان ۲۴سالمه

موقعی ک طلا گرمی ۹۰بود تا میتونستم فقط طلا میخریدم 

یادم بیاد بازم میگم

چهارمین کاربریمه اولین کاربری مال سال 94بوده لطفا گزارش نزنین.....برای استخدام شدن شوهرم صلوات بفرستین جبران میشه

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2087

میرفتم بستنیمو نجات میدادم قبل ازین که داداشم بخورتش😢

تاپیک هامو کلا به شوخی بگیرین همینطور که تو قلبم چیزی نیس تو مغزمم چیزی نیس😂♥️                          ماچ به کله ی همتون😂🥺♥️
2051

هورمونامو کنترل میکردم انقدر جلو اون پسره میمون آه و سوز نمیکردم

ب مامانم و بابام فحش نمیدادم

درسامو بهتر میخوندم ک ۲۰ بگیرم ( حس میکنم ۱۹ میشم )

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واکنش من به تاپیکای نی نی سایت :              لطفا تو تاپیکای جدی خوشمزه بازی درنیار اگه فکر میکنی خیلی بانمکی خودتو بمال به خیار مرسی اه                                 #باافتخار_تتلیتی                            

باشوهرم ازدواج نمیکردم .اون زمانی که طلا تاااازه داشت گرون میشد وقتی اونقدر پول داشتم میخریدمش نه اینکه برم زمانی که 500 شد بخرم ... کاره ارایشگری و تتو یاد میگرفتم کاااار میکردم درامد واسه خودم ایجاد میکردم ورزش میکردم بادوستام خوش میگذروندم و.... اما الان فقط حسرت حسرت حسرت بدبختی بی پولی عصاب خوردی ناجاری دارم میکشم 

دوسته من میشه واسه حل مشکلاتم یه صلوات بفرستی🙏❤

وارد رابطه به پسر جماعت نمیشدم،با اینکه یه نفر رو بیشتر از اولم دوست نداشتم و نخواهم داشت ولی بزرگترین اشتباهمه

دو نفر از این کاربری استفاده میکنیم🙃❤️                     آخرش همه چیز خوب میشه و دلخواهت میشه فقط خسته نشو و جا نزن❤️تا خدا هست پریشان نشود خاطرمن

از مسیر آمده راضی ام نکه ادم بی اشتباهی باشما ولی هر کار میکنم نمیتونم از اشتباهاتم پشیمون باشم حس میکنم لازم بودن

According to JIN  I'm the one I should love SO I love me💜لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure

از اول با بعضیا دوست نمیشدم...البته الان کاتم ولی بحاطر همون دوسه سال وقتی هم ک براشون صرف کردم پشیمونم

يه دپهد هزارآتيشه😎🖤🔥                                                 #johnny_depp😻🍫
1718