2370
2358
عنوان

با شاهزاده دبی ازدواج کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 10122 بازدید | 254 پست

داداششم من ور داشتم کسی روش حساب باز نکنه😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

وات😆😐

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ساقی هستم استارتر نمونه کارم

من وتو تاپیکای عکس و خریدوتاپیکای جنجالی و دعوا تگ کنید.بوس به کَلَتون😁😙🥀پرکاربردترین جمله ما دخترا:منم انقد آرایش کنم خوشگل میشم     خوشگل؟خوشتیپی؟پولداری؟منو نداری مفتم نمی ارزی خاک تو سرت 😒😂😂😂
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 

ساقی هستم نمونه کارمه😁😁😁

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍     +عشق یا پــــیـــــتـــــــزا؟🍕♥️_پـنیره اضافه لـــــدفـــــن +.+💿🌈🤘🏼
2372
ساقی هستم استارتر نمونه کارم

😆👊مبپسندمش

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ساقیییی کیهه؟! گردن بگیرهه👀👀

در انتهای هر سفر... در آیینه... دار و ندار خویش را مرور میکنم... این خاک تیره این زمین... پاپوش پای خسته ام... این سقف کوتاه آسمان... سرپوش چشم بسته ام... اما خدای دل... در آخرین سفر... در آیینه به جز دو بیکرانه کران... به جز زمین و آسمان... چیزی نمانده است... گم گشته ام، کجا... ندیده ای مرا؟! 

مبارک😂😂😐

حالا انقد خودتو میگیری ماست نشی!!  باتو نیستم بابا:)  باکراشمم ک جلو من خودشو جوری میگیرهـ ک انگار پسر شاهزاده ای چیزیه  بابا د لامصب وا بدههـه                        چرا من کراشم کس دیگس اونوقت آیندمو با یکی دیگه میبینم!/                                  برا جمع آوری اطلاعات و بالا رفتن قدرت دربرابر مشکلات اینجامممم    
2373