2737
2734
عنوان

چقدر حسودید

290 بازدید | 20 پست

الان تاپیک حقوق معلمارو خوندم همه حمله کردن به معلما که همش تعطیلیدو کارتون راحته و فلان. خوب اگه راحته چرا خودتون معلم نمیشید. چرا انقد بد خاه دارن معلما

👶🏻=👰+🤵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره واقعا زورشون فقط به قشر فرهنگی رسیده 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2738

من به شخصه میگم نوش جونشون هرچی میگیرن

ما دوتا بچه باهم تو خونه داشته باشیم خل میشیم

وای به حال معلمی که بخواد بالای ۲۰ تا بچه رو مدیریت کنه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

مامان من معلمه

هم حضوری میرف کلاس

هم مجازی درس میداد

من ب عنوان کسی ک از چنین خانواده ایه باید بگم این باعث شده مامانم بم زیاد توجه نکنه وفکر وذکرش مدرسه باشه

از بس وقت نداشت ی بارم نشد در دوران مدرسه جلسه اولیا مربیان بره برام همیشه هروقت ک گرسنم بوده غذای آماده نبود برام 

ناحقی نکنین واقعا

دقیقااا

بخدااا اسمش مجازیه ولی انقد زحمت میکشن

نمونه ش مامان خودم

حتی انقد کاراش زیاده کل خانواده کمک میکنیم🚶‍♀️

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 

واقعا بعضی هاشون خیلی زحمتکش وخوب هستن به نطرم حقوقشون کم هست امسال که آنلاین بود کلاسها من فیلم‌ها را که میدیدم متوجه شدم چقدر معلم ها زحمت می‌کشند معلم دخترم واقعا عالی وزحمتمش بود هرچی حقوق ببدن کمه به خدا 

خدا خیرشون بده آجر معلم های زحمتکش با خدای مهربون♥️♥️♥️

2706