2726

از صبح تب داره از ترس بیماری نمیتونم ببرم دکتر هم دکتر ببرم برام خیلی سخته یکی دیگم دارم نگرداشتنش خیلی سخته

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 

با اب نمک ولرم از شکم پاشویش کن

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیتونی از شیاف 

تب بر چیزی استفادع کنی؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
باداب ولرم یکم سرکه ونمک بریز پاشویه کن ،پیاز حلقه کن کف پاش بذار جوراب بپوشون‌،شیاف بذار براش ،بلا ...

شیاب میترسم نه ماهس

چق____________درسخته منطقی فکرکنی....... وقتی احساساتت داره خفت میکنه....... 
2706