2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینکه محصولاتش خوبه یانه فروش داره یانه ؟  بعدها ممکنه کلاهبردارباشه؟ 🤪

من تعریف ماسک مو بعد از حمام و ضدافتابشو شنیدم ولیواسم عجیبه که چرا داروخونه ای نشده هنوز محصولاتش

کلاهبرداری از جهت اینکه بخوای باهاشون همکاری کنی؟اینو دیگه نمیدونم

همه چی درست میشه
بله عزیزم شدیداً به یه شغل توخونه نیاز دارم😭 میخام ببینم کدوم شرکت خوبه 

هیچ کدوم اگه یه نفر خرت کرده ازش دوری کن  این کارا یه سالش خوبه نهایتا دو سالش خوبه هرکس میگه دکتر و مهندس هستن تو این کار رو به در آمد های میلیونی و ملیاری رسیدن گه میخورن اصلا اینطوری 

اول اینکه باید خودت تیکه تیکه کنی مشتر بیاد آخرشم میشی شکل گداها میگی تو رو خدا بیاین ازم بخرید 

بله عزیزم شدیداً به یه شغل توخونه نیاز دارم😭 میخام ببینم کدوم شرکت خوبه 

اگه دوست دارین با این شماره تماس بگیرین راهنمایتون میکنن ۰۹۱۱۷۷۶۲۲۴۵

مشاور و نماینده فروش هستن 

کلاهبردار با هزار وعده و روشهای روانشناسی جذب شرکت میشی و آخرش هم هیچ فقط پول تو جیب رئیس روسای این شرکت می‌ریزی محصولاتش هم هیچ گونه کیفیتی ندارن در مقایسه با سایر محصولات با همون رنج قیمت

اینکه محصولاتش خوبه یانه فروش داره یانه ؟  بعدها ممکنه کلاهبردارباشه؟ 🤪

سلام عزیزم هلدینگ بزرگ مهلران یک قرن در ایران از زمان پهلوی بوده تا به الان شما میتونید تیزر و مستندات این هلدینگ بزرگ راحت سرچ کنی و ببینید و بخوانید .جایی که ۱۰۰ سال داره کار می‌کنه و خواهد کرد چرا باید ۱۰۰ سال دیگه کار نکنه ؟ 

تا الان بالای ۱۰۰ هزار مشاورفروش داره چون هرمی نیست و تمام آموزشها رایگان .سایت لیاتیم برند تراست جز سومین سایت عالی در ایران .

liamag_ahmadi  

آدرس پیج و روبیکا من هر سوالی داشتی پیام بده

2706