2737
2734
عنوان

میخوام پریود نشم. راهنمایی لطفا

159 بازدید | 17 پست

۱۲ م هر ماه موعد پریودمه. بعد من ۱۲ مرداد نوبت دکتر دارم میخوام اون موقع پریود نباشم. 

رفتم پیش ماما بهم قرص اچ دی داد گفت این ماه ۱۲ تیر که پریود شدی از روز سوم قاعدگی شبی یک قرص بخور . داروخونه هم یک ورق بهم داد.

سوالم اینه یک ورق قرص تموم شد دوباره یک ورق دیگه بخرم و بخورم؟؟؟؟ یا همون یک ورق؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منظورت اینه که قرص دوباره بخرم و بخورم؟ تا کی؟

باید میپرسیدی چون مشکلا متفاوت هس 

اگه باید پریود بشی نخور پریود ک شدی بعدش دوبارع بخور جوری تنظیم کن ک اون تاریح پریود نشی

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
از یه پزشک بپرس اینجا که جواب درستی نمیگیری

با ایشون موافقم

چون بدن تابدن و بیماری با بیماری خیلی فرق داره

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

به محض اینکه قرص رو قطع کنی اگه زمان پریودت باشه دو روز بعد پریود میشی پس تا زمان و روزی ک میخوای پریود نشی باید قرص رو بخوری 

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
باید میپرسیدی چون مشکلا متفاوت هس  اگه باید پریود بشی نخور پریود ک شدی بعدش دوبارع بخور جوری ت ...

داروخونه بد قرص داد. منم از قرص سر در نمیارم‌ . قبلا آیودی داشتم اصلا قرص نخوردم تا حالا

2706