2733
2734

نمیدونم بایدچیکارکنم غیرازنمازخوندن کاردیگه ای هم میشه کرد که خدا حرفای آدمو بشنوه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیده بودم خدا جواب دل شکسته میده دیشب خیلی دلم شکست جوری ک قران بغل گرفتم خود بخود باصدای بلندگریه کردم امروزم یاددیروزافتادم اشک ریختم ولی…

البته من ی مشکل خیلی بزرگم دارم اونم اینکه تو نمازخودندن  کوتاهی میکنم

خدا همیشه حرفای ادمو میشنوه. قبل دعا استغفار کن. صلوات بفرست قبل و بعد دعا. اقرار در دعا داشته باش. سعنی خسته نشو. اخرشن بگو خدایا هرجور تو صلاح میدونی. چون شاید صلاحت نیست عزیزم. من خودم بعضی وقتا خداروشکر کردم ک یه سری از دعاهامو برآورده نکرد😅 بعدشم تو ک دعا میکنی یا همون خواسته ات اجابت میشه اگه صلاح نباشه بجاش یه بلایی ازت برطرف میشه یا اینکه تو اون دنیا عوضش پاداش میگیری. میگن اگه ادم میدونست خدا اونطرف چی میده حاضر نبود تو این دنیا هیچ کدوم از دعاهاش برآورده نشه 

2738
من شنیده بودم خدا جواب دل شکسته میده دیشب خیلی دلم شکست جوری ک قران بغل گرفتم خود بخود باصدای بلندگر ...

واسه منم دعا کن زندگی خوبی نداشتم تاالان ازخدا بخواه ازاین به بعدمو خوب کنه

من شنیده بودم خدا جواب دل شکسته میده دیشب خیلی دلم شکست جوری ک قران بغل گرفتم خود بخود باصدای بلندگر ...

میشه برا منم دعا کنی زود مادر بشم خسته شدم

😭😭😭😭😭😭😭😭

خدایا شکرت ازت سپاسگزارم 😍🌷🌸
مشکلم زیاد پیچیده نیست میتونه نباشه ولی نمیشه نمیدونم شاید قراره دیر بشه

گلم اگه نمیتونی اینجا بگی بیا خصوصی بگو شاید بلد باشم ذکر خاصش رو بهت بگم

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2706