2737
2734

من الان۶ هفته ام  ساعت ۱۰ شب  ترشح داشتم    لکی بود  ن تیره   بود ن خون  فقط لک همون ام بود  امروز ک رفتم سونو گفتن قلب تشکیل شده  حالا من خیلی میترسم 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

نترس عزیزم

اگه اخیرا  رابطه داشتی یه  دو هفته ای استراحت بده تا اوکی بشی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس

توکلت ب خدا باشه

من به همین روش پیش رفتم الان 6 ماه و نیممه☺

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

عفونته شاید برو دکتر

به نام خدا❤سلام عضو گروه سفید💌وزن💎67قد😎158 وزن هدف 57 انشالله بهش برسم فقط صورتم تغییر نکنه دوبار رژیم سخت گرفتم صورتم خیلی کوچیک شدبرای شادی روح مادرم ممنون میشم صلوات بفرستین 💚ممنونم ❤
2738

استراحت کن از توالت فرنگی استفاده کن صبح حتما برو بیمارستان یا مطب تا خیالت راحت بشه هیچی نیست نترسی ب خودت دلهره واسترس بدی 

شرمنده ام که بی تو هنوز نفس میکشم (پدر
نترس عزیزم اگه اخیرا  رابطه داشتی یه  دو هفته ای استراحت بده تا اوکی بشی

ن از رابطه ام چند روزی میگدره   کلی راهم رفتم تا بیمارستان اصلا انگار ن انگار

ن از رابطه ام چند روزی میگدره   کلی راهم رفتم تا بیمارستان اصلا انگار ن انگار

خب راه زیاد نرو 

انگار نه انگار یعنی چی؟منتظر بودی چی بشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نترس توکلت ب خدا باشه من به همین روش پیش رفتم الان 6 ماه و نیممه☺

واقعا من  اصلا نمیتونستم حرف بزنم نفس کشیدن برام سخت بود

2706