2703
2553
عنوان

باچرخ خیاطی سیاه میشه چیزای خوب دوخت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1839 بازدید | 28 پست
اره دینام داره 

پس ببینم چی میشه یکی بگیرم دینام نصب کنم حداقل یه خشتک رو که میشه دوخت😂

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 

واااا من با اون چرخ قدیمی مامانم پالتو دوختم.

دوختش که با چرخای الان فرق نداره، فقط سردوز نداشت

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ببینم چی میشه یکی بگیرم دینام نصب کنم حداقل یه خشتک رو که میشه دوخت😂

فراتر از خشتک 

من باهاش روتختی 

پرده 

پالتو پشمی بچگونه 

کلی مانتو دوختم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌

ربط ب چرخ نداره

ربط ب هنر خودت داره

آقایون داداشام لطفا زیر خط فقر یکم دوستانه تر بشینید بقیه هم جا شن راستی دوستان چهار درصدیی که بالای خط فقرن ، احساس تنهایی و پوچی و خطر نمیکنین؟🤔چطوری نمیترسین تنهایی بالای خط فقر زندگی میکنین اصن بالای خط فقر ی حس عجیبیه مث بیابون برهوت میمونه کسی توش نیست😐 چیه نکنه تویی ک داری میخونی هم از خودمونی کلک😂 اصن چرا همه چی ایقد گرونه؟😒چرا من چاقم؟🙄 چرا من تو تابستون باید ساعت هشت صب کلاس داشته باشم؟😐چرا وقتی ازدواج کردی بعد از چند سال میای عکستونو میذاری میگی من و شوهرم ب هم میایم یا ن؟🤦حالا مثن ب هم نیاید میخوای چ کار کنی اسی جون؟طلاق میگیری گلم؟😒 فقط اعصاب خودتو خراب میکنی😁  چرا ترامپ زیر چشماش ایقد سفیده؟😑چرا تو داری امضامو میخونی؟😂چرا به هایده میگن یه خواننده ی لس آنجلسی...؟چرا کرمانشاهیا بعد از دوسال هنوز خونه ندارن ؟چرا امسال سیل اومد؟چرا نذاشتن جنازه ی فرهاد توی ایران خاک بشه؟چرا سزارین توی ایران اختیاری نیست و زنان حامله برای ب دنیا اوردن فرزند باید کلی استرس داشته باشن؟🙁 چرا انقدر ب حرف دیگران اهمیت میدیم؟ چرا اهواز هوا نداره؟چرا مردم تو فقر و گرسنگی دارن زندگی میکنن؟چرا ؟ چرا ؟چرا...؟
2456
فراتر از خشتک  من باهاش روتختی  پرده  پالتو پشمی بچگونه  کلی مانتو دوختم

اگه خوب باشه اذیت نکنه میشه . مال مامانم از وقتی من چشممو باز کردم اذیت میکنه نخ پاره میکنه واینا همیشه هم میده تعمیز باز خراب میشه

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
واااا من با اون چرخ قدیمی مامانم پالتو دوختم. دوختش که با چرخای الان فرق نداره، فقط سردوز نداشت

عالیه

2714
ربط ب چرخ نداره ربط ب هنر خودت داره

صددرصد ولی خب به چرخم ربط داره 😀

اگه خوب باشه اذیت نکنه میشه . مال مامانم از وقتی من چشممو باز کردم اذیت میکنه نخ پاره میکنه واینا هم ...

نه اینو ما ۴۰ ساله داریم استفاده میکنیم آخ نگفته 

با چرخای امروزی عوضش نمیکنم

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
بعصی مدل هاش  عالی هستن

کدوما؟میدونی،

ربط ب چرخ نداره ربط ب هنر خودت داره

اره بابا من اصلا یه خشتکم نمی تونم بدوزم اصلااااااا علاقه ندارم خیاطی هرکی هنرشو داشته باشه قطعا میتونه

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭