2733
2734
عنوان

ای خدااااا

77 بازدید | 15 پست

بچها من تو یه حیاط با مادرشوهرمم .... خونشون همیشه رفت امد داره،نوه هاش دم دقیقه میرن اونجااااا زود میان خونه من ..... میشین غیبت همه رو میکنن منم خاک توسرم میشینم کمکشون میدم .... تالچم میارم حیاط بازی کنه اونا هم میان چ عروساش چ پسراش چ دختراش ....یکی مبگه چرا لباسش اینجوریه یکی میگه چ لاعره یکی اینو میگه یکی اونو میگه ..... تازگیا با یه جاربم خوب شدم دم دقیقه میادغیبت ازمنم حرف میکشه میره همش مبگه پشتت چی گفتن اعصابم خرد میشه 

.تقصیرخودم شد باهاش صمیمی شدم حرفای جاریم بهش زدم یه ساله گذشت هنوز ک هنوزه کشش میده ‌ بخدا ارامش ندارم رابطمه چجوری قطع کنم با دوتا جاربم اونا لج همن منم انداختن وسز

عزیزم مشکل از خودته خانوم جون😁 چندسالته؟ تحصیلاتت چقدره؟  باکلاس رفتار کن که متقابلا باهات زیبا رفتار بشه . نمیدونم چندسالته ناراحت نشو میخوام کمکت کنم ولی حرفاتو که خوندم احساس کردم ی زنه میانسال بیسوادی که اهل خاله زنک بازیه. غیبت با جاری نتیجه ش همین میشه. نکنه انتظار داشتی آسایش نسیبت بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوری و دوستی 

دوری و دوستی رو قبول دارم ولی قرار نیست با خانواده شوهر ی ساختمون بودیم حد و مرز نداشته باشه زندگی و روابطمون؟ چه معنی داره با جاری بشینی غیبت جاری دیگه رو بکنی؟ بهش اجازه بدی اونم حرف دیگرانو برات منتقل کنه؟ ایراد از خودشه

دوری و دوستی رو قبول دارم ولی قرار نیست با خانواده شوهر ی ساختمون بودیم حد و مرز نداشته باشه زندگی و ...

یعنی خودت تا حالا غیبت نکردی؟وقتی باجاریت می‌شینی از چی صحبت میکنی؟

خسته ای دل تاکی قراره تحمل کنی؟
یعنی خودت تا حالا غیبت نکردی؟وقتی باجاریت می‌شینی از چی صحبت میکنی؟

من جاری ندارم. ولی سر از تنم جدا کنن تیکه تیکه م کنن امکان نداره با اعضای خانواده شوهر غیبت کنم مخصوصا در مورد خودشون. قصدم توهین نیست به استارتر ولی زنای این مدلی ابله بیسواد و خنگن

اصلا غیبت در مورد خانواده شوهر با قوم شوهر آخر حماقت. ی زن دانا احترام خودشو نگه میداره احترام بقیه رو نگه میداره که احترامشو نگه دارن. از زمان مجردی تا زمانی که نامزد کنم و بعد ازدواج مادربزرگم که خیلی باهاش رفیقم ی نصیحت داشت بهم فقط ی نصیحت میگفت میونه قوم شوهر کر باش. نشنو نگو. از این گوش بگیر از اون گوش بیرون کن. من اصلا اصلا هیچ وقت خودمو قاطی مسائل خانواده همسر نکردم اصلا تا حالا برام پیش نیومده دغدغه استارتر چون میدونستم چه رفتاری کنم

2738

والا برام عجیبه عروسای جوون الان تو این زمونه از این دلمشغولیاداشته باشن. سی سال پیشم مادرامون به ندرت این سبکی بودن . واقعا حرص میخورم می شنوم. 😁 حالا اگه استارتر خواستی کمکت میکنیم میگم چکار کنی از این به بعد چه رفتاری داشته باشی که بازخوردا عذابن نده. گلم شما اول خودتو تغییر بده تا بقیه م رفتارشون باهات تغییر کنه

یکیش همش تیکه میپرونه  اون یکی شبی انجا بود همش میگف یادته اینو گفتی اون گفتی

سکوت کن . فاصله بگیر ولی نه انقدر تابلو که حساسشون کنی. قبلا ی اشتباهی کردی غیبتشونو کردی الان بروت میارن از این به بعد نکن

دیگه غیبت کردن تو جمعشون بودی بشین ولی سکوت کن . حذف شدند تایید نکن. خودت چیزی نگو. اومدن حرف بقیه رو بهت گفتن بگو دوسندارم بشنوم هرکی هر حرفی زده برا خودش زده. از الان اینطور باش تا چند ماه بعد یکسال بعد میبینی دیگه تکرار نمیکنن. تو خودت این اجازه رو دادی بهشون غیبت کنن حرف ببرن حرف بیارن.  بچه تو نبر حیاط بازی وقتی اونا اونجان. در خونتون قفل نداره؟ قفل کن بچه ها نریزن بی اجازه خونه ت. تفریحتو برا خودتو بچه ت تغییر بده نزار بجه ت به اونا عادت کنه خودتون سرگرمش کنید . 

2706