1874
2106

۳ تاشو براخودم خریدم یکیش برابچم یکیشم براخواهرمه بیاین نظربدین قشنگه صبرکنین تااپلود شه میزارم به ترتیب

کو

شازده کوچولو : فرق دوس داشتن و عاشق شدن چیه ؟ اگع یک گل رو دوس داشتع باشی اونو میچینی ولی اگع عاشقش باشی هر روز بهش آب میدی و مراقبشی :) وجود ط تنها دلیله امید به فرداس ♥️ به سلامتی پدری که ساقی نبود اما عرق میریخت ما میخوردیم ..!

مبارك

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زمانی که دختر کوچولوم پا به زمین بزاره 💣 همه چی عوض میشه🤷🏻 دنیا بزرگتر میشه🌍 زندگی قشنگ تر میشه🌳 رویاها واقعی تر میشه🤭 و من میشم خوشبخت ترین مامان دنیا🤱🏻😍 منتظرتم عزیز دل مادر ( خدا جانم ممنون که عدس منو دوباره بهم بخشیدی تو خودت مراقبش باش ) 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064

قابلیت پر بازدید شدنو داره ✌😎😂

با افتخار تتلیتی✌ نگو ن من اصن ندارم جنبه ی باختنو😑✌کی بلده رو لب تو خنده انداختنو😙خوب یاد من داده موهات ترفند بافتنو دلم میخواد وصل کنن ب تو ع بند ناف منو😌❤️
2050

اخ جون خرید😁

ی جای خوندم ک خدا گفت ب یکی اولیا الهی گفته بود اگ میخایی دعاتون مستجاب شه با دهانی دعا کنید ک باهاش گناه نکرده باشین😇 من با دهان شما گناه نکردم. پس میشه برای مامان شدنم دعا کنی؟

خیلی خوشگله لباس خودت مبارک باشه 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
2104
اینوخریدم براخودم توتن خودمم عکس دارم ازش بزارم یاهمین جوری قبوله؟

😻😻 

مبارکه 

تو تن خودتم بزار

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 
2051