2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من قبلا یکیو دوس داشتم انگار ازشب قبل بهم الهام میشد میخوام ببینمش ازهم جدا شده بودیما ولی هروقت شب خوابشو میددم فردا صبحش یهو توخیابون دقیقا باهمون حالت میدیدمش اونم تویه شهر به این بزرگی 

روزهای خوبم تورآهن😍🍂الهیییی شکرت

خوااب دیدم ۲۰۶ سفید خریدیم مامانمم اسفند دود میکنه همه مون خوشحالیم این خوابو دوران دوستیم دیدم ک به تعبیر اومد

یه خوابم دیدم خونه خریدیم ولی پنجره هاشو روزنامه زدیم وسایلی نداشتیم بچینیم ولی خوشحال بودیم که خونه خریدیم 

الانم همینطوره تو دوران عقد خونه خریدیم 

اینا بهترین خوابی بودن ک دیدم😍😍😍

منم چند روز قبل اینکه داییم تصادف کنه مادرم یه خواب راجع بهش دیده بود، بعد از عمل مغزش هم مادرم دوباره خواب دیدن ، خواب دیدن ک سه نفر تو آی سی یو بستری اند که یکیش دایی منه ، بعد دو تا از این سه نفر می‌میرند و یکیشون زنده میمونه ، دقیقا فرداش اون دو نفر ک کنار دایی من بودن فوت میکنن و دایی من زنده میمونه خداراشکر

بعد از سه ماه هم مامانم خواب میبینه ک در خونه مادربزرگم اینا باز شده و دارن با آمبولانس داییمو میارن خونه ک دقیقاا سه روز بعدش بهمون گفتن باید بیمارتون رو ببرید خونه

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
2738