2703
2553

الان منتظر نتیجه ای هستیم که میگه مادرم بیماریش در چه حد هست

میشه برای مادرم صلوات بفرستید یا حمدی براش بخونید

براش دعا کنید که خیلی  به دعاهاتون نیازمندیم

تومورش خوش خیم باشه یا اصلا تومور نداشته باشه

حمد شفاخوندم براشون..ان شاالله که سلامتی باشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوندم خداشفاشون بده ان شاءلله.میشه شماهم یه صلوات واسه پدربزرگم بفرستین یه ساعت پیش فوت شدن

ممنونم عزیزم خدا بیامرزتش منم براش فاتحه میخونم خدا صبرتون بده

2456
حمد شفاخوندم براشون..ان شاالله که سلامتی باشه

ممنونم عزیزممم

مادرم جوونه الان مشخص میشه تومور بدخیم هست یا خوش خیم یا اصلا نداره

من باردار هم هستم توی این وضعیت دارم مادرم رو میبینم که داره زجر میکشه

خیلی وحشتناکه

ممنونم عزیزممم مادرم جوونه الان مشخص میشه تومور بدخیم هست یا خوش خیم یا اصلا نداره من باردار هم هس ...

حتما به خیر میگذره عزیزم..نگران نباش💖

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2714

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🌹🌹🌹

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

الهی سالیان سال سلامت باشند الهی آمین لطفا برای امضام دعا کنین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین. همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
خداااااااا خیرت بدههههههههههه

خداوند مهربان خیر دنیا و آخرت نصیب شما و عزیزانتون کنند الهی آمین 

2706