2703
2553
عنوان

فردا مامانم عمل داره

294 بازدید | 14 پست

سلام خوبین مامانم هفت صبح بیمارستان ابان عمل ربات کمر داره من دوتا بچه کوچیک دارم موندم جکارکنم دوست دارم پیشش باشم به نظرتون برم پشت اتاق عمل بچه هام شوهرم نگه داره یا وقت ملاقات برم نمیدونم جکارکنم خیلی استرس دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منکه مامانم عمل تعویض مفصل زانوداشت بارداربودم رفتم دخترم شوهرم نگه داشت گفتم بزاروقت رفتن منوببینه ...

بیمارستان خصوصی میذارن؟؟آخه با داداشم میخواد بره دکترگفته همراه نمیخواد خودم خیلی دلم میخواد برم ولی پسرم یکساله است یکی پنج ساله

بیمارستان خصوصی میذارن؟؟آخه با داداشم میخواد بره دکترگفته همراه نمیخواد خودم خیلی دلم میخواد برم ولی ...

ربطی به خصوصی یادولتی نداره قبل عمل میتونی ببینی،بعدش همراه میخوان

2714
کسی نداری بچه ها رو بزاری مثلا مادرشوهر یا خواهر شوهر غریبه نیستن تو این شرایط بزار اونجا 

بچه هام پیششون نمیمونن بعد چون پنج ونیم صبح باید برم شوهرم مخالفه اول صبح بچه ها رو زابراه نکنیم داداشم با مادرم میره من میخواستم با شوهرم وبچه هام برم ولی دکتر گفته همراه نیار 

ربطی به خصوصی یادولتی نداره قبل عمل میتونی ببینی،بعدش همراه میخوان

نه دکتر گفته همراه نمیخواد اگر میذارن ببینیم که عالیه خیلی دلم میخواد پیشش باشم خیلی 

بچه هام پیششون نمیمونن بعد چون پنج ونیم صبح باید برم شوهرم مخالفه اول صبح بچه ها رو زابراه نکنیم داد ...

خوب همسرت اگه میتونه نگه داره شما برو قبل عمل مادرت دلگرم بشه عمل سخت و سنگینی نیس همراه نمیخواد شما برنامه ریزی کن بعد عمل بری خونه مادرت چند روز کمک حال باشی کاراش انجام بدی اینطوری بهتره 

آرامشی دارم که طوفان‌ را بغل کردم

خب عزیزم وقتی همراه نمیذارن بیشتر از یک نفر تو هم دو تا بچه داری سختته خب چرا میخوای بری مادرتم که خداروشکر تنها نیست داداشت هست تو همون وقت ملاقات برو ..

احترام گذاشتیم، فکر کردن نمی فهمیم...توجه کردیم، خیال کردن گدای محبتیم...وای به حال این مردم...نه محبت سرشان می شود نه توجه‌..کنار این مردم شاد نمی شوی..فقط تنهایی را بیشتر حس میکنی...
2706