2737
2734

چی بخرم؟

پوستم مختلته و روشنه دوس ندارم برنز شم. روشن دوست دارم.

بعد یه چیز دیگه بعد از اینکه کرم پودر زدم با چی پخشش کنم مخملی شه تیکه تیکه نشه. 

لطفا کمک کنید 

تا حالا کرم‌پددر نخریدم

کرم‌پودر کانسیلردار دوسه خوبه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه قیمت؟ خوب پوشش میده؟

اگه پوستت جوش داره خیلی حواست به کرم پودری که میخری باشه چون هر کرمی به پوست جوش دار نمیوفته

دوست مهربونم اگر امضای‌ من و میبینی لطفا برای حاجت های دل من و خودت و ظهور آقامون امام زمان ی صلوات مهمونم‌ کن ❤❤❤❤
2728
چه قیمت؟ خوب پوشش میده؟

اصلش خ گرونه بالای یکونیم

ولی فیکش تا ۷۰_۸۰تومنه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

از پوستتون تا حدودی چربه و جوش میزنید کرم پودر الارو چون گیاهی و فاقد چربیه هم جوش نمبزنید هم ماته بعدم زیر کرم پودر پرایمر بزنید باعث میشه مخملی شه . دوما اینک با براش پخش کنید

2738
از پوستتون تا حدودی چربه و جوش میزنید کرم پودر الارو چون گیاهی و فاقد چربیه هم جوش نمبزنید هم ماته ب ...

با چه براشی؟

میشه عکس بفرستی؟

دیروز  پد سیلیکونی گرفتم خیلی بد بود