2733
2734

سلام خسته نباشید همسرم تو بخش شرکتی پالایشگاه هستش پدرشون جانباز ۳۵ درصده پس چرا استخدام نمیکننش مدارکم برده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شنيدم اگ شركتي باشن بعده ٦ماه رسمي ميشن

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.
شمام پدرتون میرفتن از خوشی شون میزدن الان شمام ایثارگرربودی

چون پدرم نرفته من پاسوز شم؟

برای تک تک کسایی که حق بقیه جوونارو خوردن ارزو میکنم پول دوا درمونشون بشه.من نخبه بودم شاگرد اول بودم بدون خوندن ازمون استخدامیارو قبول میشم ولی اخر ایثارگرارو برمیدارن.عمیقا نفرین میکنم 

خدا لعنتتون کنه خدا لعنتشون کنه کسی که با ایثارگریو این خزعبلات جق بقیه مردمو میخورن

واقعا خجالت اوره این نوع حرف زدن

منم بابام جانباز هستن

هیشکی نمیدونه چقد داره سختی میکشه

بعد از این همه سال هنوز از خواب میپره

یکم کار سنگین بکنه درد شدید

بیشتر ازمایش ها رو نمیتونه انجام بده چون ترکش توی دستشه و کوچک ترین چیزی میتونه باعث بشه ب سمت قلبش حرکت بکنه و تموم بشه

شما هم اگر خیلی ناراحت هستید باباتون بفرستید بره جنگ،دست و پاش قطع بشه از سهمیه استفاده کنید،

اونوقت میفهمید ک سلامتی بابای ادم بزرگترین نعمته

اونوثت ک باباهای شما توی خونه پاشون روی پاشون بود و خوش میگذروندن بابای ما جونشون گذاشتن کف دستشون رفتن جنگ

بابای من اونموقع نامزدی کرده بود،میدونی چقد سختی کشید مامانم

مامان منم دلش میخاست توی دوران نامزدی کنار هم باشن ولی نامزدش رو با لباس پر از خون دید

ای کاش یکم متوجه بودید ک زندگیمون ارامشی نداره....

🐚
2738
چون پدرم نرفته من پاسوز شم؟ برای تک تک کسایی که حق بقیه جوونارو خوردن ارزو میکنم پول دوا درمونشون ب ...

باهوش جان

اگر واقعااا نخبه ای این حرف رو نمیزدی

پذیرش ایثارگران و سهمیه ازاد جدا محاسبه میشه

🐚
چون پدرم نرفته من پاسوز شم؟ برای تک تک کسایی که حق بقیه جوونارو خوردن ارزو میکنم پول دوا درمونشون ب ...

ب دعاي گربه سياهه بارون نمياد

نفرينت ب خودت برميگرده

ني ني سايت رو دوست دارم همتونو دوست دارم  از تنهايي در امدم دوست پيدا كردم  جايي برا درد دل پيدا كردم از تاپيك هاي مفيدتون كليييييييييي چيز ياد گرفتم تاپيك من خودم را دوست دارم   صميمت ممنوع افروديت بودن مديريت مالي  عشق هاي منيد 😘😘😘😘😘😘😘 با من هم دعوا شده اينجا تهمت هم زدن براي من ولي اينجا حسنش بيشتر از ضررشه تو تاپيك خيانت يا مادر شوهر هم يا نميرم يا اگه برم دقت ميكنم ب راهكار هايي كه تو كامنتا ميدن و ميشه تجربه و درس برام.