2726
عنوان

گوشی شوهرمو. نگاه کردم.....

1493 بازدید | 71 پست

شانسی گوشی شوهرمو نگاه کردم تو گالریش فیلم رقص دختر بی حجاب که همه سینه هاش هم بیرون بود وفقط یه نیم تنه پوشیده بود دیدم امروز بعد بهش چیزی نگفتم و به روش نیاوردم بعد الکی گفتم گوشیت کو میخوام عکسای پسرمونو بفرستم تو گوشی خودم دیدم اول خودش گوشبشو برداشت بعد داد به من نگاه کردم تو گوشیش دیدم اون فیلم رو پاک کرده بعد گوشی رو داد خیلی حرصم گرفته شما بودین چی کار میکردین؟به روش میاوردین?امروز سر کار مطمئنم چند بار فیلم رو دیده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیار

اون‌خُداست‌کِ‌مهرَبون‌بَخشندست‌:/          مَن‌فاصله‌خَندیدنم‌تا‌رددادنم‌یلَحظَس🌊💯⚖😏                       آدمایی‌واسه‌ماع‌خاصن‌کِ‌مارو‌با‌اخلاق‌بَدمون‌خاصَن🤙🏾📿🦂 🔞          ن میتونی بام باشی ن میتونی جام باشی اینو گفتم در جریان باشی😼💯                           کِ اگ غرورم بشکنه با تیکه هاش شاهرگ زندگیتو میزنم🌏🩸🚫🥀

ولش کن الانم بگی میخواد بهونه بیاره دیگ

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اگه به روش نیاری که بازم ادامه میده

اگرم از راه غلطش بگی، ممکنه لج کنه بازم ببینه

باید یه جوری کنی که از دیدنشون بی نیاز بشه

یک عدد برنامه نویسِ نه چندان کدبانو اما غرق در آرامش چشمان او 😅😍

اینا از محدودیت به وجود میاد

شوهرتو خیلی محدود میکنی که میترسه بهت بگه داره رقص نگاه میکنه این باعث میشه خیلی چیزای دیگم بهت نگه

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 

واقعا نمیشه کاری کرد منم شوهرم اینستا داره براش میاد یه سری دعوام شد از اون به بعد دیگه گوشیشو دستم نمیده اصلا، کسی که بخواد ببینه میبینه هرجوری شده 

معنی اسمم یعنی کیک ،تعجب نکنید لطفا ،همینجوری زدم از بس هرچی زدم قبول نکرد
2706