2733
2734
عنوان

بی بی فیس بودن یا نبودن مسئله این است

5133 بازدید | 497 پست

سلام خوشکلا بنده ۲۵سالمه دختر ۸ ساله دارم ولی هرجا میرم چه مدرسه دخترم چه باشگاهش همه میگن اصا بهت نمیخوره ازدواج کرده باشی چه برسه بچه داشته باشی کمی ریز نقشم عکس هم از چهرم میزارم ببینین راست میگن یا همینجوری یچیزی میگن خخخ

تیکر بلند شدن موهام😍😍😍😍(۰۰۰۳)

بذار 🌹

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب آخه سنت برا ی بچه هشت ساله کمه الان اکثرا سن ازدواج بالاعه یا سن پایین ازدواج میکنن زود بچه نمیارن 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2738

خوبه نه انقدرام کوچیک نمیزنی... . یک‌کم شبیه ساره بیات هستی اسی... تاحالا بهت گفتن؟ 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

بمنم نمیخوره همه فکر میکنن مجردم یسریم عکس گذاشتم گفتن اصلا بیبی فیس نیستی سنمو کلی بالا بردن جالبه اینجا اینطوری گفتنا بیرون یطور دیگه    

شرایط شاید الان سخت باشه،اما همچنان به خدا اعتماد کن⁦⁦☺️⁩
2706