2733
2734

مادرم اینا یه واحد تو برج تهرانسر دارن میخوان یکی دیگه بخرن.سمت دریاچه چیتگر میتونن با این قیمت بخرن؟؟ تو برجاش

فکر نکنم زیر ۲ تومن پیدا کنین

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو فکر فلاح و شهرک ولیعصر هستن که من گفتم اونجا پایین شهره جالب نیس

حالا برید بگردید شاید پیدا کردید اینجا الان میگن زیر ده میلیارد نیست چون همشون برج نشینن خخخ بگردید پیدا میکنید برج با برج خیابون تا حیابون قیمتها فرق داره همین پاسداران قیمت خونه ها از این کوچه با اون کوچه بغلی فرق داره 

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید

عزیزم بگرد هست. دیگه تهرانم انقدر وحشتناک نیست که نتونی با یک و نیم خونه پیدا کنی. سمت چیتگر و مروارید شهر رو بگرد. برج های خرازی با یک و چهارصد میتونی پیش خرید کنی

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738
عزیزم بگرد هست. دیگه تهرانم انقدر وحشتناک نیست که نتونی با یک و نیم خونه پیدا کنی. سمت چیتگر و مروار ...

سمت شرق تهران دماوند و...ک ما میشینیم یه پنجاه متری و میتونی یک و پونصد پیدا کنی.خیلی گرون شده.تو دیوار قیمتا رو میزنن

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
سمت شرق تهران دماوند و...ک ما میشینیم یه پنجاه متری و میتونی یک و پونصد پیدا کنی.خیلی گرون شده.تو دی ...

ما هم شرقیم. قیمت خونه خودمون و اطرافم رو که میبینم میگم که میشه پیدا کرد. حالا کم و زیاد بستگی به متراژ داره. ولی اینجا تا یکی میگه میخام تهران خونه بخرم اکثرا میان میگن با ده میلیاردم نمیتونی بخری. والا آدم میمونه چی بگه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
ما هم شرقیم. قیمت خونه خودمون و اطرافم رو که میبینم میگم که میشه پیدا کرد. حالا کم و زیاد بستگی به م ...

نه بابا دیگه در حد ده میلیاردم نیست.ولی خونه با متراژ خوب مثلا هشتاد نود متر تقریبا دومیلیارد ب بالا میشه.خونه های پنجاه شصت متری بین یک و دویست تا یک و شیشصد من دیدم.بستگی ب امکانات و سال ساختش و محلش داره دیگه.

اینکه داره مفت میده ! مگه داریم نوساز متری 10 میلیون؟ !!! 😮

الان تو دیوار دیدم تو چیتگر همینه قیمتا پیش فروشه فک کنم.بعضیاش ولی گرونن

2706