2410
2553
عنوان

خواب نی نی دختر یا پسر!

290308 بازدید | 116 پست
سلام مامانهای عزیز من چند شب است که پشت سر هم خواب نی نی پسر میبینم فعلا نی نی ندارم ولی قراره چند ماه آینده اقدام کنم چند شبی که خواب نی نی پسر میبینم یعنی نی نی آینده ام پسر است خیلی کنجکاو شدم میخواستم بپرسم قبل از اینکه شما نی نی دار بشید قبلا خواب نی نی دختر می دیدید یا پسر؟ و الان جنسیت نی نی تون چیه؟ آیا شما در این مورد تجربه ای دارید؟
من الان2.5ماه دارم.دیشب خواب دیدم که توی یه باغ قدم میزنم که پر از درختای انار هست که به قدری انار روی درخت بود که اصلا درخت دیده نمی‌شد و تمام انار‌ها باز شده بودن و دونه های ای صورتی‌ داشتن.خیلی‌ زیبا بود،می‌خوام ببینم نینی من دختر یا پسر،کسی‌ میدونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام . من قبل از بارداری همش خواب نی نی دختر میدیدم ولی همین که باردار شدم دیگه اصلا خواب نی نی رو ندیدم الان که هفته 17 هستم و نی نی ام هم پسره . راستی چرا من اصلا خوابشو نمیبینم. خیلی دوست دارم ببینمش حتی تو خواب..
2714
من عاشق دختر بودم ولی از همون روزهای اول حاملگی احساس کردم نینی پسره و همین هم شد
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مامان امیر پرهام یعنی من حتی از قبل از این که بی بی چک بزارم مطمئن بودم باردارم و یه حس خیلی قوی بهم می گفت که دختره به حسم اطمینان داشته باشم؟
میدونی چرا؟ واسه اینکه هفته 13 رفتم سونو Nt سونوگرافش گفت که پسره ولی من باور نکردم آخه واسه اینکه اونقدر بی شعور بود که کاملاً حواسش به یه چیز دیگه بود(...) به محض اینکه از سونوگرافی دراومدم اونقدر اعصابم خورد بود که تا دو روز سردردهای وحشتناک داشتم و نتونستم برم سرکار.هیچ وقت از اون دکتره نمیگذرم و حلالش نمی کنم. می ترسم جواب سونو NT رو هم اشتباه داده باشه.
سلام. من الان تو هفته 6 هستم و تا حالا دوسه بار خواب مرد دیدم. مامانم میگه خواب مرد نامحرم یعنی پسر تو دلته. خواهرم هم موقعی که حامله بود خواب پلاک طلا دید دختر شد بچه ش.

حتما نباید خواب نینی دختر یا پسر ببینید... این جوری هم میشه...
Lilypie Maternity tickers
من تو تعبیر خواب خوندم که خواب پسر یعنی دختر و خواب نی نی دختر یعنی بچه پسره اینم شنیدم که اگه زن باردار خواب مرد نامحرم ببینه نی نیش پسره
نمیدانم این جایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من؟!
Lilypie Pregnancy tickers
سلام بچه ها
من اول بارداریم خواب دو تا از ما بهترون دیدم یکیشون گفت تو دوقلو داری هردوتاشم دختره
حالا یعنی چی ...خیلی براپ جالبه بدونم
قبل از ازدواجم همه اش خواب یه پسر 5 ساله رو دیدم مطمن بودم بچه ام پسر میشه که دختر شدحالا ببینم این یکی چی میشه
عزیز دلم صدای قلب کوچیکت رو شنیدم ...عزیزم بدون مامان عاشقته...پسر من این هفته متولد میشه خدایا کمکش کن صحیح و سالم پا به این دنیا بزاره.
2706