2737
2734

هر ۲۵ روز پریود میشم . اما ۲_۳ روز اول خونریزی کم و درد دارم و بیحالم .در ضمن مجردم.راهنمایی کنین ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم دقیقا همینم کیست دارم تخمدان . چند روز پیشم خیلی لکه بینی داشتم قبل پریود  دیدم تیروییدمم م ...

من کم کاری تیرویید داشتم اما گفتن میزانش در حدی نیست ک قرص بخورم‌ . کیست داشته باشم با قرص حل میشه ؟ جراحی نخاد 

2738
من کم کاری تیرویید داشتم اما گفتن میزانش در حدی نیست ک قرص بخورم‌ . کیست داشته باشم با قرص حل میشه ؟ ...

پس حتما تیروییدته عود کرده. بر منم اول گفتن نمیخواد . 

ایشالا که کیست نیست والا کیست انواعی داره برامن شکلاتیه و بزززرگ عمل میخواد

شماهم سریع برو ازمایش بده چون همی تیرویید میتونه کیست درست کنه  . اشتباه منو انجام نده برو دکتر ازمایش بده

لطفا لایک نکنید ممنون.
وای خدا کنه  من همش میترسم بگه عمل و اینا 🤦🏻‍♀️😑 نمیدونی چقد استرس و نگرانی کشیدم

خودمم انقدر استرس بیماری هام رو کشیدم شدم 45 کیلو استخون. ان شاالله همه شفا بگیرن

لطفا لایک نکنید ممنون.
پس حتما تیروییدته عود کرده. بر منم اول گفتن نمیخواد .  ایشالا که کیست نیست والا کیست انواعی دا ...

مرسی عزیزم. ایشالا زودتر سلامتیتونو بدست بیارین‌. شما علایمتون فقط همین بود؟

مرسی عزیزم. ایشالا زودتر سلامتیتونو بدست بیارین‌. شما علایمتون فقط همین بود؟

خیلی ممنون. ریزش مو هم دارم. چندوقته جوش بزرگم میزنه صورتم. ولی برا شما میدونم ک تیرویید کمکاره

لطفا لایک نکنید ممنون.