2091
2106

ای بابا بیکاریه دیگه 🤦🏻‍♀️ 

کلی سلبریتی ایرانی و خارجی پیدا کردم عکساشون رو میزارم حدس بزنین کیه😉♥️ 

از اسوناش شروع کردم تا برسیم به سختا😺

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 

نیکی کریمی 

●نردبون هارو جمع کنید،من خودم بالابرم،من خودم     آسانسورم،یادگرفتم از کسی بالا نرم⚠️🔥                               ●من گرگ شدم بعد اینکه اونا دندون هامو کشیدن،ترک خوردم،پوست انداختم ،کوه صبر شدم ،تو بدنم صدها نفر مردن ،پر از قبر شدم 🌱💚                                                                                                     ●ما میرسیم به اونچیزی که حقمونه✌💫                                  ●وخدایی که به شدت کافیست 💎🗝

نیکی؟

تاپیک امضام🍃🌺🍃 می گویند:مسجدی می ساختند، بهلول سر رسید و پرسید:چه می کنید؟ گفتند:مسجد می سازیم.گفت:برای چه؟ پاسخ دادند:برای چه ندارد، برای رضای خدا.بهلول خواست میزان اخلاص بانیان خیر را به خودشان بفهماند، محرمانه سفارش داد سنگی تراشیدند و روی آن نوشتند «مسجد بهلول» و شبانه آن را بالای سر در مسجد نصب کرد.سازندگان مسجد روز بعد آمدند و دیدند بالای در مسجد نوشته شده است «مسجد بهلول». ناراحت شدند؛ بهلول را پیدا کردند و به باد کتک گرفتند که زحمات دیگران را به نام خودت قلمداد می کنی؟بهلول گفت:مگر شما نگفتید که مسجد را برای خدا ساخته ایم؟ فرضا مردم اشتباه کنند و گمان کنند که من مسجد را ساخته ام، خدا که اشتباه نمیکند.🍃🌺🍃

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2077

همه مثل همن من نمیتونم تشخیص بدم.. زنا رو 

باز مردا راحت تره

بیرون تراویده ست ، از گور من بهرام، از کوزه ام خیام، از مستی ام حافظ ، سرمشق می‌گیرد؛ "هُشیار" بودن را.../ یه شوال المکرمی مغرورِ نامهربون../ chavoshi ❤ 
2032
نیکی کریمی 

آفرین 😺

کی می‌دونه سر آدما چی اومده؟خیلیا شبا گوشه اتاقشون قطره قطره آب میشن ولی شما یک آدم شاد و می‌بینید!:)                                                                    https://harfeto.timefriend.net/16266441115229 چالش ناشناس😁=احیانا اگر حرفی/درددلی/نظری /ایده‌ای/ پیشنهادی/تذکر ی/تشویقی/ تنبیهی/اعتراضی/ بازخواستی/ چیزی داشتین بیاین ناشناس بگین😁😁❤ 

نیکی کریمی😑

خدایا مواظب تودلیم باش...آخه خیلی دوسش دارم 🙏وقتی یه نی نی میاد تو زندگیت از همون اول یه بی بی چک مثبت...هیجان..ترس...خوشحالی...دلشوره و نگرانی رو باخودش به زندگی میاره...خدایا به هرکس که آرزوشو داره یه نی نی سالم بده این حس قشنگه رو از هیچکس نگیر...الهی آمین..
نیکی؟

اره

2104
2051