2726

اونایی ک همش با دوستاشون دور دورن 

خانواده خودم خیلی سخت گیرن قبل 8 شب باید خونه باشم 

ی بار در روز بیشتر حق ندارم برم بیرون اونم درحد یکی دو ساعت 

حق سفر با دوستامم ندارم 

دلم پوسید تو خونه 

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

خوشحالت سر ساعت 8 که خیلی خوبه

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂اینو باش

من ک اصلن حق بیرون رفتن ندارم چی بگم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

وا خوبه ک والا من تا قبل دانشگاه رفتنم شاید هفته ای ی بار ی ساعت حق بیرون رفتن داشتم ناشکری نکنید 

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

عزیزم خیلی از دخترا هستن ک مسافرت با دوستانشونو نمیزارن خونواده...فک نون شوهرم کنی اون میزاره ک بری ک نمیزارن.طبیعی هم هس...بعدش یک روز تو روز ک خیلی خوبه.اونم دوساعت...بعدش اینا واقعا گله و شکایت نیس

چند سالته  من 23 سالمممممه

منم۲۱

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
ب این میگه سخت گیری..اتفاقا جوری ک میگی اصلا سخت نمیگرن بهت..ازاد گذاشتنت...خدارو شکر کن بجا گلو شکا ...

من 23 سالمه یک انسان بالغم باید حق اینو داشته باشم ک حتی تنها زندگی کنیم

وزن فعلی73کیلو وزن هدف 66کیلو قد 167

من از تو بدتر....جیگرم‌ خونه...تو فقط مشکل بیرون رفتن داری من که ماشالا از در و دیوار داره برام می ریزه 😑

این زندگی لعنتی کی میخواد بدهی هاشو صاف کنه ؟! 💔

این جاده ها همیشه به تو منتهی می شوند ،باور کن چیزی به نام سر نوشت وجود دارد ...
2706