1874
2106

خب اگه میدونستم ممنوعه ک هیچ موقع اون تاپیکونمیزدم

همه اومدید نی نی یارو تگ کردید😑�😒

بـہ گل آفـتاب گردون میـگن: شبا چرا سرت پایـیـنه؟ میـگح ستاره چشمک میـزنـہ نمیـخوام بح خورشیـد خیـانت کنم(: 🖤🥀 

چه جوری ایم؟؟😐

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

اگر فرزندت از دندانپزشکی میترسه بهترین راه دندانپزشکی با بیهوشی توسط پزشکان فوق تخصص بیهوشی کودکان در کلینیک کاخ هست. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

چه تاپیکی زدی؟

😊به کاربریم گیر ندید کاربر قدیمی هستم😊                          یه لبخند گشاد بزن😁بدو دیگه😁عه بخند دیگه😁بخند😁آفرین😁حالا خیلی خوشگل تر شدی😁امیدوارم همیشه بخندی😁                 ترجیح میدم آدم بده باشم ولی خودم باشم تا اینکه آدم خوبه باشم ولی نقش بازی کنم😣         دختر خوشگلم مامان انقدر عاشقته که بدنیات نیاره🙂            برای حاجت روایی و خوشبخت شدن و راه درست انتخاب کردنم یه صلوات میفرستی؟☺☺☺          انشاالله به هرچی میخای برسی و آرزو هات خاطره شن واست عزیزم😗😗
2124
2050

جم نبند 😐

ارزو هستم ۱۵سالمه❤💫تقریبا شبیهه پروفمم🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
بله توی تایپیک اخر منم یه نفر ک بهش گفتم گل🌹 فکر کرده میگم گل کلی بدو بیراه گفته😐🥴

فکر کرده میگی چی؟

با اینکه دختری که هیکلشو باشگاه ساخته خیلی جذابه.ولی دختر نرم یه چیز دیگست(: ازما گفتن...😌
برای رای دادن بود

اوهوم چیز خاصی هم نبوده

😊به کاربریم گیر ندید کاربر قدیمی هستم😊                          یه لبخند گشاد بزن😁بدو دیگه😁عه بخند دیگه😁بخند😁آفرین😁حالا خیلی خوشگل تر شدی😁امیدوارم همیشه بخندی😁                 ترجیح میدم آدم بده باشم ولی خودم باشم تا اینکه آدم خوبه باشم ولی نقش بازی کنم😣         دختر خوشگلم مامان انقدر عاشقته که بدنیات نیاره🙂            برای حاجت روایی و خوشبخت شدن و راه درست انتخاب کردنم یه صلوات میفرستی؟☺☺☺          انشاالله به هرچی میخای برسی و آرزو هات خاطره شن واست عزیزم😗😗
چی بود مگه  اینجا یکم زود قضاوت میکنن بعضیا

اره بخدا 

بـہ گل آفـتاب گردون میـگن: شبا چرا سرت پایـیـنه؟ میـگح ستاره چشمک میـزنـہ نمیـخوام بح خورشیـد خیـانت کنم(: 🖤🥀 
عزیز من نی نی یار بارها خودشون گفتن چه چیزایی ممنوعه ، هر دوستی که تاپیک ممنوع بزنه نی نی سایتیا بهش ...

خب من اصلانمیدونم چیاممنوعه

2051