2410
2553

کیا این طوری بودن 

من یک ساله عمل کردم نوک بینیم فرو رفتگی داره شش ماه پیش هم دکتر ژل تزریق کرد 

هنوز پیداس چیکار کنم   

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
دکتر پوست نزریق بوتاکس انجام بده یا همون دکتر خودت اگه خوب نیست عوض کن 

اگر حالا برا بار دوم ژل تزریق کنم خراب نمیشه به نظرتون 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر حالا برا بار دوم ژل تزریق کنم خراب نمیشه به نظرتون 

ن پوست صورت یا گونه گذاری رو دیدی باید انجام یدن همیشگی نیست فقط تزریق چربی همیشگیه 

کدوم شهری؟ 

حتما برو انجام بده جای خوب اگه دکتر خودت خوب بود از اول درست درمیاورد نرو پیش اون 

2720
ن پوست صورت یا گونه گذاری رو دیدی باید انجام یدن همیشگی نیست فقط تزریق چربی همیشگیه  کدوم شهری ...

اخه فرو رفتگی زیاد بود فکر کنم کم تزریق کرده 

شیرازم 

اعتماد به نفسم رو از دست دادم 

اخه فرو رفتگی زیاد بود فکر کنم کم تزریق کرده  شیرازم  اعتماد به نفسم رو از دست دادم  ...

درست میشه شیراز ک بهترین دکتر هارو دارن 

ولی بهترین جراح بینی من فقط کرمانشاه قبول دارم  

اعتماد بنفستو ببر بالا ی تزریق حل میشه

درست میشه شیراز ک بهترین دکتر هارو دارن  ولی بهترین جراح بینی من فقط کرمانشاه قبول دارم   ...

خیلی حالم خرابه خدا کنه درست بشه 

2714
عزیزم فرورفتگی چی شد با چی خوب شد 

خوب که نشد دیگه کاریش نکردم