2726
عنوان

شوهرم گف یه دختری میخاد زندگیمونو خراب کنه 😰😰😰

| مشاهده متن کامل بحث + 4640 بازدید | 90 پست

سلام.خانما

فال و سرکتاب باز میکنم 

برای محبت وآشتی حرز ودعای مجرب دارم. 

جهت جلب اعتماد وجلب مشتری بیشتر  کاربرانی که کاربریشون بیشتر از یکساله باشه اول فال میگیرم بعد پرداخت میکنند. 

هزینش هم فقط و فقط 20 تومنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غلط کرده پاشو برو بگیر بزنش😑😐🙄

یا باهاش حرف بزن

چه هار شدن بعضیا به مرد زندار هم گیر میدن😐

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2728
عزیزم ان شالله هرچه زودتر حالش خوب شه  با شوهرت چطور شدی

هیچی رمز گوشیشو باز نمیکنه و سایلنت میکنه گوشیشو ولی همش ازم خاهش میکنه بهش اعتماد کنم باهام رفتارش خیلی بهتر شده و ابراز علاقه میکنه ولی گاهی شبا بازم دیر میاد منم چون چیزی ندیدم نمیتونم کاری کنم😔

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
چی بگم والا من بودم باور نمیکردم 

منم باور نکردم

دخترم! به یاد داشته باش آنقدر دوستت دارم که به خاطرتبا تمام سختی های دنیا خواهم جنگید.به من تکیه کنکه تکیه گاهت عاشقانه دوستت دارد❤️
باز خوبه داداش یکسالت شبا میتونه جدا از مامانش بخوابه،شبا بیدار نمیشه؟  دختر من یکسالشه محاله ش ...

چرا شبا بیدار میشه با شوهرم دوتایی میخابونیمش صبح زود میبرمش خونه مامانم 

آخی کاش اون شوهرت راضی میشد داداش کوچیکه ت رو خودت بزرگ کنی،خیلی واس مامانت و داداشت بهتره

خیلی دوس داشتم شرایطش رو داشتم که برای برادرات کاری کنم،مثلا پوشک و شیر خشک،یا اون بزرگه واس ترک اعتیادش،یا دومیه طفلک

2706