2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چی هست اصن😐

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

یسری یکی بهم گفت پودر زغال مسواک کنی ب دندونات سفید میشه

منه ساده هم میرفتم دمه این دخانیاتیا  بین صدتاپسر زغال میخریدم ب خودمم اعتماد بنفس میدادم ک من بخاطره پاکیزگی میام خرید دیگه نگاهاشون مهم نیس برام 

یکی نبود جلو منو بگیره ک

خدا بگم چیکار نکنه اون ینفرو دندونام نابود شد با اون تنه درختای سوخته ای ک میکشیدم بهشون😐

هوای دل ببین باران شده شب است و ماه من پنهان شده💔برای آسمان آرامشی بیا ببین دلم طوفان شده💔به خواب من بیا آرامشم ببین چگونه نازَت میکشم💔ببین هوای دل ماتم زده من از خواب تو دست نمیکشم💔

سلام عزیزم

من یه ماه پیش بلچینگ انجام دادم. اگر دندون ها خیلی جرم داشته باشه اول باید جرم گیری انجام بشه بعد بلیچینگ بشه. من فردیس کرج زندگی میکنم رفتم پیش دکتر مصطفی عارف. سایت دارن داخل سایتشون ویدئو های آموزشی درباره بلیچینگ میذارن لینکش رو میذارم اگه دوست داشتی یه چک بکن اطلاعات خوبی میتونی به دست بیاری درباره قیمتش، معایبش، موندگاریش و ....

https://arefclinic.ir/category/blog/tooth-bleaching/