2737
2734

راجع به خودکشی و مرگ (تاپیک قبل) 

زنگ زده بودم به مادرشون برای عرض تسلیت (چون مراسم نداشتن بخاطر کرونا)

صدای اون دوستم میومد و هی به مادرش میگفت سوتی ندیاا

منو باش فکر کردم واقعیه 

منو باش چقدر گریه کردم 

به نظر شما باید چکار کرد با همچین آدمی؟ 

به خودت کمی اهمیت بده...  وگرنه لابه لای زندگی از بین می‌روی و هیچ کس هم نمیفهمد ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه دوست سمی ای 😐

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
قرار بزارید رو پشت بوم بعد پرتش کنین پایین..بعدش زنگ بزنید مجدد تسلیت بگید

👍👍👌

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
قرار بزارید رو پشت بوم بعد پرتش کنین پایین..بعدش زنگ بزنید مجدد تسلیت بگید

قانع کنندست 😂👌👌

به خودت کمی اهمیت بده...  وگرنه لابه لای زندگی از بین می‌روی و هیچ کس هم نمیفهمد ...
2738

عوضی کمه براش

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

اینجوری که معلومه زده به دره ی خودکشی تا از دست تو راحت بشه. واسه همینم به مامانش گفته سوتی ندیا.... 

شوخی کردم عزیزم🤭

هیچی دیگه حالا که خواسته بر اثر خودکشی بمیره، باید برات تموم شده باشه دیگه.... 

بیخیالش شو تا همیشه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
اینجوری که معلومه زده به دره ی خودکشی تا از دست تو راحت بشه. واسه همینم به مامانش گفته سوتی ندیا.... ...

بابا به همه گفته نه من همههه 😄

۵۰ نفر استوری گذاشتن 

ویدئو کال کردیم همه ناراحت گریه میکردن😔

مرسی ♡

فقط نمیدونم تو ذهنش چی میگذره که همچین کاری کرده

و مادرش چرا دامن زده؟ 😔

از روی علم و ادب بیشتر فحش ندادم 🥲🥲

شایدم از ترس نترکیدن بوده  

ولی جدا باهاش کات کن

این خیلی سمیه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
شایدم از ترس نترکیدن بوده     ولی جدا باهاش کات کن این خیلی سمیه

چششششم♥️♥️♥️

نه بابا اگه اینجام نبود فحش نمی‌دادم 🥺👌

2706