2737
2739

خانم دکتر پریناز تسبیحی 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم شما پیششون رفتی 

من خودم واسه معاینه رفتم ولی دوستان واسه مشگل نازایی رفتن دکتر خوبیه جواب گرفتن نوبت دهیش ۶ماه دیگست 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2731
من خودم واسه معاینه رفتم ولی دوستان واسه مشگل نازایی رفتن دکتر خوبیه جواب گرفتن نوبت دهیش ۶ماه دیگست ...

پس لطفا ادرسشو بگید اگه شماره تلفنشو هم دارید ممنون میشم برام بفرستین

پس لطفا ادرسشو بگید اگه شماره تلفنشو هم دارید ممنون میشم برام بفرستین

خونه نیستم برات میفرستم شماره تلفن و تو خ ارتش پاستور هست 

خونه نیستم برات میفرستم شماره تلفن و تو خ ارتش پاستور هست 

خیلی ممنونم عزیزم درخواستتونو قبول کردم هر وقت تونستین و وقت داشتین شماره رو برام بفرستین بی زحمت 🌹

خیلی ممنونم عزیزم درخواستتونو قبول کردم هر وقت تونستین و وقت داشتین شماره رو برام بفرستین بی زحمت 🌹

چشم 

2738