2733
2734

بله دوباربایدآزمایش بدی 

یکی قبل ازدکتررفتن ویکیم دکترمیگه که بری واسه عددبتافکرکنم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه ...بله عزیزم...برا دکتر باید آزمایش بدی..

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
مبارکه عزیزم علائمت تا الان پیا بوده؟ دکتر برای اینکه مطمئن باشه بارداری ازت جواب ازمایش میخواد

الان سه روز از موعد پریودم گذشته تا دیروز علایمم مثل پریودی بود مثل کمر درد و حس اینکه میخوای پریود بشی درد سینه هم از امروز شروع شده

2706