2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یبار اوایل که مستقل شده بودم خیلی میترسیدم یعنی در حدی که شبا همه لامپا روشن بود

وقتی خریدی برای یخچال یا آشپزحونه میخواستم تو برگه های نت مینوشتم میپسبوندم به در یخچال

یه بارم داشتم تو  آشپزخونه غذا درست میکردم و با خودم صحبت میکردم گفتم به نظرت فلفل زیاد بریزم خوب میشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!

یهو یه صدایی پشت سرم گفت نوچچچچچ !!!!! من چنان جیغی زدم و گلوم پاره شد و از خونه فرار کردم بیرون

بعدا که با مامانم برگشتم فهمیدم کاغذ از یخچال افتاده و اون صدارو داده

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2731
من یبار اوایل که مستقل شده بودم خیلی میترسیدم یعنی در حدی که شبا همه لامپا روشن بود وقتی خریدی برای ...

انقدر دوست دارم يه مدت تنها زندگي كنم ولي اصلا عرضشو نميبينم تو خودم دمت گرم واقعا

آیا می خواهی با عشق زندگیت آشنا شوی؟ به آینه نگاه کن.
من یبار اوایل که مستقل شده بودم خیلی میترسیدم یعین در حدی که شبا همه لامپا روشن بود وقتی خریدی برای ...

من خودم یه بار واسه نماز صبح بلند شده بودم همه خانواده خواب بودن داشتم نماز می‌خوندم که یکی اسممو از کنار گوشم صدا کرد خیلی ترسیدم ولی نمازمو ول نکردم

انقدر دوست دارم يه مدت تنها زندگي كنم ولي اصلا عرضشو نميبينم تو خودم دمت گرم واقعا

ممنون گلم 

چرا نمیتونی ؟! منم اوایل خیلی میترسیدم ولی الان کاملا عادت کردم خیلی روی خودسازی و رشدت تاثیر مثبت داره

2738
من خودم یه بار واسه نماز صبح بلند شده بودم همه خانواده خواب بودن داشتم نماز می‌خوندم که یکی اسممو از ...

چه ترسناااک😥😥😥😥

چه دل و جرئتی داشتی من بودم جیغ میزدم فرار میکردم هرچند الان دیگه معتقدم این موجودات وجود ندارن 

ممنون گلم  چرا نمیتونی ؟! منم اوایل خیلی میترسیدم ولی الان کاملا عادت کردم خیلی روی خودسازی و ...

من  اصلا اهل غذا پختن اينا نيستم بخدا اگه تنها خونه باشم اصلا چيزي نميخورم همش يكي بايد بهم رسيدگي كنه انگار بعد اينكه مسئوليت سنگينه بنظرم 

آیا می خواهی با عشق زندگیت آشنا شوی؟ به آینه نگاه کن.
من  اصلا اهل غذا پختن اينا نيستم بخدا اگه تنها خونه باشم اصلا چيزي نميخورم همش يكي بايد بهم رسي ...

عهههه😀 دقیقا شبیه همیم که!!!!

یبار تو نی نی سایت پرسیدن ناهار چی دارین من گفتم شیرکاکائو با کیک یا نون و پنیر انقدر تعجب کردن شاید در هفته 2یا3بار برای 3وعده غذا درست کنم اونم چون تازه نامزد کردم و شب میاد پیشم 

2706