2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چی میگه مگه

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

خودش ماشاالله زرنگ، باهوش و تیز و بعدشم با کلی مشغله نسبتا حواس جمعه... اصلا هرکاری اراده کنه انجام میده،کار نشد نداره... اما من چی؟

بغض گلومو گرفته😭😭

وزن سابق ۴۵, وزن فعلی ۵۰, وزن هدف تا عید ۵۵💪💪💪
ت ام برین بهش

اوففف آنقدر اوکیه که... من جای اون بودم اصلا خدا رو هم بنده نمی شدم... آخه مستقیم تخریب نمی کنه که... ناخودآگاه میزنم تو برجکم

2738

شوهر منم خیلی زرنگ و باهوشه توی حساب کتاب،هیچیم یادش نمیره

من برعکسشم توی حفظ اعداد حافظم ضعیفه،اتفاقات هم زود فراموشم‌میشه ولی اصلا به روی خودم‌نمیارم انقد خودمو بالا میگیرم که جرعت نکنه بیاد چیزی بگه

خودش ماشاالله زرنگ، باهوش و تیز و بعدشم با کلی مشغله نسبتا حواس جمعه... اصلا هرکاری اراده کنه انجام ...

خوب شما یعنی تنبل و بی اراده هستی؟ اگه اینطوری هستی خوب باید خودتو درست کنی حتما نیاز نیست همسرت اعتماد بنفستو بگیره! خودت باید به پیشرفت و موفقیت اهمیت بدی. 

درک میکنم واقعا خیلی بده

منم با یکی یک و نیم سال دوست بودم منو داغونم کرد تو اون یک و نیم سال

الان به اونموقعِ خودم فکر میکنم حرصم میگیره که چرا انقد بهش اجازه دادم منو کوچیکم کنه

خودش خدای اعتماد به نفس کاذب بود و منم برعکس میکشید پایین با حرفاش و رفتاراش...

تو این شرایط فقط میتونی اهمیت ندی به حرفای اون شخص و یه جاهایی هم اعتراض کنی و حرف دلتو بزنی و نذاری بیشتر به این کار زشتش ادامه بده

وگرنه رفته رفته بدتر میشه اوضاع...

ژینا گیان تو نامری ناوت ئه بیته ره مز❤️                                    
منم دقیقا مثل تو  میگه دماغتو عمل کن  بدنت داغون شده لبات چرا اینجوری شده موهات مث قبل نی ...

نه بابا خدا روشکر اندامم تنها چیزیه که مطابق سلیقه همسرمه...از لحاظ مهارت و اینا حس میکنم ضعیفم

منم دقیقا مثل تو  میگه دماغتو عمل کن  بدنت داغون شده لبات چرا اینجوری شده موهات مث قبل نی ...

چرا اجازه میدین آخه دختراااا 

شمام جوابشونو بکوبین تو صورت کسی که بخواد اعتماد به نفستونو با ایراد گرفتن بیاره پایین

حرصم میگیره بخدا چون خودمم تجربه کردم😑

خوب شما یعنی تنبل و بی اراده هستی؟ اگه اینطوری هستی خوب باید خودتو درست کنی حتما نیاز نیست همسرت اعت ...

من ارشد دارم از دانشگاه دولتی، کل دوران تحصیلم شاگرد ممتاز بودم، حتی ارشدمم چون جزء استعداد درخشان محسوب می شدم بدون کنکور رفتم...دکترامم معدلم امتیاز محسوب می شد که خودم خریت کردم و ادامه ندادم

نه بابا خدا روشکر اندامم تنها چیزیه که مطابق سلیقه همسرمه...از لحاظ مهارت و اینا حس میکنم ضعیفم

خب اینکه خوبه یه چیز اکتسابیه میتونین به مرور زمان بهترش کنید غصه نداره که  

2706