2726

من ۴ساله که لاغر کردم اونم با چه سختی ۷۴کیلو بودم الان ۵۹شدم یعنی نه یه نفر به قرآن ۳۰تا بیشتر میومدن که وای فلانی چقدر خراب شدی نشناختمت همش با هم پچ پچ میکردن😭 یکی نیست بگه به شما چه لعنتی ها متنفرم ازشون

عضو گروه لاغری رز سفید 🕊وزن اولیه 59هدف 55

حرف مردم مهم نیست

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

معمولا می بینن کسی تونسته کار بزرگی انجام بده حسودی میکنن حرف مفت می زنن ک ناراحتش کنن

به دل نگیر

دلا غافل ز سبحانی چه حاصل ؟ *** مطیع نفس شیطانی چه حاصل ؟***بود قدر تو افزون از ملایک ***تو قدر خود نمی دانی چه حاصل ؟***مکن کاری که بر پا سنگت آیو *** جهان با این فراخی تنگت آیو ***چو فردا نامه خوانان نامه خوانند *** تو بینی نامه ی خودت ننگت آیو                                          

لاغری خیلی چیز خوبیه

هم برا سلامتی هم زیبایی

ولشون کن قبلا چاق مد بوده هنوز فکر میکنن تو قرن 19 میلادی ایم

کار خیلی خیلی خوبی کردی

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.

بذار بگن تا سیر شن

خوب کردی، آفرین. فقط برنگرد، ثابت نگهش دار

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

اینا همچنان نیستن که قبلاً میگفتن چرا اضافه وزن داری؟ نمی‌خوای لاغر کنی؟

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 

من سه سال پیش 95 کیلو بودم رسیدم 75 قدم بلنده خوب شده بودم ولی خوب تو سه ماه کم کردم با دکتر 

هرکی هرجا میدید میگفت خودکشی کردی معتاد شدی چیزی مصرف میکنه اینجوری کم مردی یه خواهر داره رفیقم گفت نکش خوب نیست چاق باشه بهتر اعتیاد 🤣🤣🤣

ولی فامیل میدونستن حسودی میکردن به ارادم 

2706