2726
عنوان

خدا جون🥺 نی نیم کم تکون میخوره یا اصلا🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 35 پست
تکون کم هم حساب میشه دکتر میگه ؟ راستی میگن سکسکه ، از کجا معلوم کدومش سکسکه ست؟

اره حتی به حرکت کوچیک هم نشون دهنده سلامتیشه

ببین سکسکه رو من تقرییبا از ۲۸.۹ هفته حس کردم 

قشنگ مثه سکسکه خودمونه چنددددتا پشت سر هم یه جا میزنه 

شبیه نبض یکم با فاصله تر

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا اطمینان برو بهداشت قلبشو ببین.منم عین توبودم تکون نمیخورددفوری میرفتم بهداست تاصدای قلبسو میشنید ...

دو سه روز پیش قلبشو شنیدم بهداشت بودم

ولی محلمون خوب نیست واسه تاکسی گرفتن پیاده رفتن داره

منم استراحت مطلقم

2728
پس از الان که ۲۵ هستم حساب کنم ساعت هاشو؟

اره

فقط خیلی وسواس به خرج نده

حدودی دستت باشه

مثلا من میدونم عصرا اکثرا خوابه خودمم بکشم غذا بخورم شیرینی بخورم دوساعت دراز بکشم تکون نمیخوره 

ولی شبا ساعت ۲.۳ بیداره و خیلی شیطون 😁😍

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
دو سه روز پیش قلبشو شنیدم بهداشت بودم ولی محلمون خوب نیست واسه تاکسی گرفتن پیاده رفتن داره منم است ...

اب سرد میگن بچه تکون میخوره یهو.اب سرد بخور یه لیوان.

مایعات زیاد بخور و شیرینیجات

نه  من از ۱۸ شروع شد الان ۲۵ هفته هستم

امروزم که تعطیله 

یه جا برو ضربان قلبشو چک کنه اگه طبیعی بود مشکلی نیست

البته بنظرما طبیعیه ولی بازم چون بارداری تصمیم با خودته میتونی بری برو خاطر جم شو

وگرنه تا اخر هم بعضی روزا بچع تکونای کمتری میخوره حالا یا جابجا میشه و یا جاش بده نمیدونم ولی منم چند مورد پیش میومد تو بارداری

خداجونم میدونی جز تو پناهی ندارم 
اره حتی به حرکت کوچیک هم نشون دهنده سلامتیشه ببین سکسکه رو من تقرییبا از ۲۸.۹ هفته حس کردم  ق ...

یعنی تکونش شبیه تکون خوردن عادیشه ولی پشت هم؟

من چند وقته که همچین چیزی حس کردم

حتی به شوهرم گفتم گاهی یه تکونای پشت هم داره با بقیه تکوناش فرق داره

میترسیدم گفتم نکنه خدایی نکرده بند نافی چیزی اذیتش میکنه

یعنی تکونش شبیه تکون خوردن عادیشه ولی پشت هم؟ من چند وقته که همچین چیزی حس کردم حتی به شوهرم گفتم ...

حالت پرش داره

فک کن خودت بی هوا سکسکه کنی یه لحظه بدنت میپره همونجوریه ولی چندتا پشت سر هم 

احتمالا همونه حس کردی 

اره فقط خیلی وسواس به خرج نده حدودی دستت باشه مثلا من میدونم عصرا اکثرا خوابه خودمم بکشم غذا بخور ...

ای خداااااااا اینجوری میگی ذوق میکنم برا نی نیت😍😍😀😀

الان که دقت میکنم ساعتای حدود ۱۱ صبح نی نی من بیداره چند دقیقه پیش تکون خوبی خورد😁😍

فعلا این ساعتش فک کنم درسته

اگرتوی یه ساعت حتی چهار بار تکون خورد خوبه 

الان من ۳۰ هفته م دکترم گفت ده تا تکون میخوره 

گفتم اره 

ولی بیشتر از ده تاست 

یه ساعتم ممکنه کمتر از ده تا باشه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ای خداااااااا اینجوری میگی ذوق میکنم برا نی نیت😍😍😀😀 الان که دقت میکنم ساعتای حدود ۱۱ صبح نی نی ...

قربونت 😍🥰🤩

اره واقعا حس نابیه 😇😇

انشالله نی نی هامون صحیح و سلامت بیان بغلمون منکه یکم استرس دارم تا دنیا بیاد 

خب پس الانا بیداره بعدم جنین تقریبا ۷۰ درصد مواقع خوابه 

2706