2733
2739
عنوان

سیپروهپتادین نظرتون رو بگین

843 بازدید | 23 پست

سلام خانوما

من حدود شش ماهی هستش که از سیپرو استفاده میکنم،بده؟عوارضش چیه؟ راسته که میگن قرص سیستم عصبیه؟؟

حدود 4 کیلو اضافه کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ی بار خوردم  حساسیت داد   ، رو بدنم دو دونای قرمز در اومد  دیگه نخوردم

عجب تناقض زیبایی. قرص حساسیت، حساسیت زا بوده

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2738

سیپروهپتادین قرصِ اعصابِ 

احیانا از وقتی میخوری خوابت بیشتر نشده؟

و اینکه دیگه نخور منم یمدت استفاده کردم چندسال پیش 

وقتی قطعش کردم اون وزنی ک داده بود کم شد هیچ تازه از وزنِ قبلتم کمتر میشی 

عوارضشم یادم نیس ولی زیاده

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد👶         نینی یار ازت متنفرم تو ازین به بعد عمه منی (فحش به عمه آزاد)             من ریخته ام در رگ تو شیرهء جان  هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد   در پیکر من دوقلب دارد ضربان 💚نی نی خوشگلم مرسی ک سالم اومدی پیشِ مامان💚
قرص حساسیت نیس که  اشتها آوره

Cyproheptadine, sold under the brand name Periactin among others, is a first-generation antihistamine

عزیزم من حساسیت دارم تمام قرصای حساسیتو میشناسم. از دسته ی انتی هیستامین هاست. فقط انقدر که ملت برای اشتها استفاده کردن فکر میکنن قرص افزایش وزنه

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
2706