2737
2734

خیلی دلم عروسی می خواد 

شیرینی بخورم شام بدن برقصم 

شاد باشم 

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندتا تاپیک قبلی باقالی پلو دارن برای عروسیشون

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

من دوست دارم جایی برم پر از سبزیجات و انواع غذاهای دریایی و سالاد و میوه های استوایی

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!
2738
وای اره یادم نماید اخرین بار کی رفتم عروسی😩💔

من که آخرین عروسی که رفتم سال 96 بود دیگه نرفتم

کمبود آب رو جدی بگیریم . جنگ بر سر آب خیلی وقته شروع شده 😔یک دختر مظلوم دارای 4 کاربری ترکیده👸
من دوست دارم جایی برم پر از سبزیجات و انواع غذاهای دریایی و سالاد و میوه های استوایی

نه من شکموام و سبریجات دوس ندارم

یه عروسی رفته بودم 

منوش:

کوبیده

زرشک پلو با مرغ

سبزی پلو با گوشت

فسنجان

قورمه سزی

یعنی جاااا نبود رو میز 

سالاد فصل و شیرازی

ترشی 

زیتون

دسرش ژله و پاناکوتا

دلم اون غذاهارو می خواد زیاد نخوردم

یه عروسی رفته بودم  منوش: کوبیده زرشک پلو با مرغ سبزی پلو با گوشت فسنجان قورمه سزی یع ...

دیوونه چرا نخوردی

ما از این عروسی لاکچری ها نداریم نهایت یه مرغ یا چلو بدن همین

2706