2410
2553
عنوان

باقالی پلو با ماهی خوب میشه؟

330 بازدید | 18 پست

من تاحالا باقالی پلو درست نکردم . و اصن نخوردم چون‌هیچوقت دوس نداشتم حتی مزش کنم. همسرم گیر داده براش  درست کنم بلد نیستم. 

و اینکه با ماهی میشهء؟ 

.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عضو   گروه نارنجی وزن اولیه ۷۹ وزن هدف ۷۰ 🧡🧡 تاریخ شروع۳/۳۰ من مطمئنم که میتونم تا مهر به وزن ۷۰کیلو برسم🤩 بهترین روزه اون روزه برام 

نه.جفتشون سردن ..

همسر همه چی تمومم..تا ابد دوست دارم..مرسی که آرامش زندگی بهم میدی و همیشه به فکرمی🥰😘.موهای خوشگلی داری ولی به خاطر من کچل میکنی😁😘آخه خیلی بهت میاد 😜..همه میدونن عشق ما  چیه..💑..زندگی و سخت نگیرید..با سختیاش قشنگه 😃🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مرغ و ماهیچه خوردم فقط

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2456
2714

اوه بدترین غذاهای دنیا ماهی با برنج و زرشک پلو با مرغه

به شدت سرد

عامل اصلی بیماری های عصبی  و ام اس

برای ماهی بهتره با سبزی برنجت رو درست کنی...سبزی های گرم و ماهی رو با فلفل سیاه مزاجش رو اصلاح کنی

مرغم بهتره داخلش داروین و زنجبیل بریزی و تا میتونی با زرشک مصرف نکنی

اگر با دیدن هر بی عدالتی بدنت از خشم به لرزه می افتد ، پس یکی از رفقای من هستی.⁦✌️⁩ رهبران بی رحم تعویض می شوند تا رهبر دیگری بی رحم    شود!

باقالی مزاجش سرده ماهی بسیار سرد اصلا نخورین پیسی و ام اس و خیلی بیماری‌ها از همین جور تغذیه ها میاد 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
با گردن بپز عالی میشه 

گوشت ندارم فقط ماهی میگو مرغ 

.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عضو   گروه نارنجی وزن اولیه ۷۹ وزن هدف ۷۰ 🧡🧡 تاریخ شروع۳/۳۰ من مطمئنم که میتونم تا مهر به وزن ۷۰کیلو برسم🤩 بهترین روزه اون روزه برام 
2706